Karabük Ekran Değişimi

 

Karabük ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda oluşan tüm sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilir ve servisimiz ile kaliteli çözümlere ortak olabilirsiniz. Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Böylece telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler eski performansına geri döner. Bunun yanında servisimizde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Ayrıca parça ve işçilik garantisi ile hizmet sunulur.
  • Değişimin ardından telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da kaybolmaz.
  • Steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlemler yapılır.
  • Ekran değişimi sonrasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Karabük ekran değişimi sayesinde aynı zamanda telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve bu şekilde değişim hizmetleri alabilirsiniz. Kargo ile servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız, en kısa süre içerisinde ekran değişimi yapılarak tekrar sizlere geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri ise firmamız tarafından ödenir. Ekran değişimlerinde garantili çözümler sunan servisimiz, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları Karabük garantili ekran değişimi ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve bunun yanında servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Karabük

iPhone ekran değişimi için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere son teknoloji ekipmanlar ile hizmet verelim. Servisimizde tüm ekran değişimleri alanında uzman bir kadro ve bunun yanında orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Bunların yanı sıra ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez. Ekran değişimleri ise yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir zaman dilimi içerisinde yapılır. Bunun ardından ise ekranlarınızda gerekli kontroller yapılara teslimat gerçekleştirilir. Değişim sonrasında sizlerin de ekranlarınızı kontrol etmenize izin verilir.

Samsung Ekran Değişimi Karabük

Samsung telefonların ekran değişimlerinde siz müşterileri için her zaman alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile hizmet veren firmamız, orijinale en yakın Samsung ekranlar ile değişim yapar. Bunun yanında ekran değişimleri daima son teknoloji ekipmanlar ile gerçekleştirilir. Değişim sırasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızası gibi tüm problemleri Karabük garantili ekran değişimi ile çözüme ulaştırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Karabük

Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde konusunda uzman ve deneyimli çalışanları ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile sizlere yardımcı olur. Orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişimler sonrasında telefonlarınızdaki dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler eski performansına geri döner. Ayrıca değişim sırasında işlemlerin tamamı sizlerin gözü önünde olur.

Telefon servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Böylece telefon ekranlarınızdaki iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi tüm parçaların değişimi sağlanır. Bunun yanında panelli ekran değişimleri ile daha sonradan ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi istenmedik ekran sorunları meydana gelmez.

Huawei Ekran Değişimi Karabük

Huawei garantili ekran değişimleri ile sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, tüm ekran değişimlerinde garanti kapsamında hizmetler sunar. Sizler de telefon ekranlarınızda oluşan kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi sorunları garantili ekran değişimi Karabük ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi yaptırabilirsiniz.

Servisimizde Huawei ekran değişimleri daima orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Alanında uzman bir ekip ile gerçekleştirilen değişimler sırasında son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Değişim sonrasında ise ekranlarınızda çeşitli testler yapılır ve herhangi bir sorun gözükmüyorsa telefonlarınız teslim edilir.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments