İzmir Ekran Değişimi

 

İzmir ekran değişimi hizmetleri ile sizler de alanında uzman ve deneyimli çalışanlar profesyonel çözümler elde edebilirsiniz. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında ekran değişimleri için her zaman son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Servisimiz bünyesinde ekran değişimleri her zaman için;

  • Orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Değişim hizmetleri parça ve işçilik garantisi ile gerçekleştirilir.
  • Ayrıca ekran değişimi sonrasında bilgileriniz asla silinmez.
  • Değişimler steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Bunların yanı sıra değişim sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

İzmir ekran değişimi aynı zamanda siz müşterileri için telefonlarınızı kargo aracılığı ile bizlere gönderebilir ve ekranlarınızda yaşadığınız sorunları giderebilirsiniz. Kargo ile tarafımıza göndermiş olduğunuz telefonlarınızda ekran değişimleri en kısa sürede yapılır ve ardından yine kargo ile adresinize geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından karşılanır. Ekran değişimlerinde garantili hizmetler veren firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de telefon ekranlarınızda karşılaştığınız sorunları İzmir garantili ekran değişimi ile ortadan kaldırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler kapsamında değişim yaptırabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi İzmir

iPhone ekran değişimi hizmetleri ile sizler de telefon ekranlarınızda oluşan kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiği arızalarına hızlı ve kaliteli çözümler bulabilirsiniz. Servisimizde orijinale en yakın iPhone ekranlar ile değişim yapılır. Ayrıca tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir. Ekran değişimi sırasında ise tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Diğer yandan iPhone telefonların ekran değişimleri için garanti kapsamında hizmetler sunan firmamız, sizlere her zaman hızlı ve güvenilir çözümler ile yardımcı olur. Sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları İzmir garantili ekran değişimi ile kısa zaman içerisinde ortadan kaldırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi hizmetleri alabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi İzmir

Samsung ekran değişimi için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve orijinale en yakın Samsung ekranlar ile hizmet alma şansını elde edin. Servisimizde ekran değişimleri her zaman konusunda uzman bir ekip ve son teknoloji ekipmanlar ile yapılır. Bunun yanında ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Ekran değişimi sonrasında bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez. Ayrıca tüm ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Bunun ardından ise telefonlarınız gerekli kontroller yapılarak teslim edilir. Samsung telefonlarında ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede telefon ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar oluşmaz.

Xiaomi Ekran Değişimi İzmir

Xiaomi ekran değişimi için garantili hizmetler ile sizlere yardımcı olan firmamız, her zaman hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Bu nedenle sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen problemleri garantili ekran değişimi İzmir ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler ile ekran değişimi yaptırabilirsiniz.

Servisimizde ekran değişimleri tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir. Bunun yanında orijinale en yakın Xiaomi ekranlar kullanılarak ekran değişimleri yapılır. Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Değişim sonrasında ise ekranlarınızda gerekli kontroller yapılır ve bunun ardından teslimat gerçekleştirilir.

Huawei Ekran Değişimi İzmir

Huawei ekran değişimi hizmetleri ile sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan telefon servisimiz, tüm ekran değişimlerinde orijinale en yakın ekranlar kullanır. Bunun yanında alanında uzman bir ekip ve son teknoloji ekipmanlar ile ekran değişimi yapılır. Ekran değişimleri tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde yapılır.

Bunların yanı sıra Huawei ekran değişimlerinde uygun fiyat aralıkları ile sizlere yardımcı olan firmamız, hiçbir zaman için kaliteden ödün vermez. Servisimizde yapılan ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Değişim sonrasında ise yeni ekranlarınızda birtakım testler gerçekleştirilir. Herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments