İstanbul Ekran Değişimi

 

İstanbul ekran değişimi ihtiyaçlarınız için sizler de hemen servisimize uğrayın ve telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunlar için alanında uzman bir ekipten yardım alın. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.

Bunun yanında değişim hizmetleri her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir. Servisimizde genel olarak ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan veriler silinmez.
  • Değişim hizmetleri garanti kapsamında gerçekleştirilir.
  • Ayrıca ekran değişimleri için steril edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır.
  • Ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde yapılır.

İstanbul ekran değişimi ile aynı zamanda kargo yoluyla da ekran değişimi hizmetleri almanız mümkündür. Teknik servisimiz siz müşterileri için kargo ile gönderilen telefonların ekran değişimlerini en kısa sürede yapar ve tekrar kargo ile geri gönderir. Ayrıca kargo ücretleri çift taraflı olarak firmamıza aittir. Ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunan firmamız, sizlere her zaman güvence altında hizmetler sunar.

Telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları sizler de İstanbul garantili ekran değişimi ile istenen çözümlere ulaştırabilir ve bunun yanında servisimizden en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi İstanbul

iPhone ekran değişimi hizmetleri sayesinde sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiği sorunlarını kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Ekran değişimlerinde kaliteli bir işçilik ortaya koyan firmamız, aynı zamanda orijinale en yakın iPhone ekranlar ile değişim yapar. Ayrıca değişim sırasında telefonlarınızda yapılan tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Bunların yanı sıra servisimizde ekran değişimleri garantili olarak sizlere sunulur. Bu nedenle sizler de güvence altında bir değişim hizmetini İstanbul garantili ekran değişimi ile alabilirsiniz. Ayrıca en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekranlarınızı değiştirebilir ve değişim sonrası ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için de servisimize gelerek ücretsiz destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi İstanbul

Samsung akıllı telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümler ortaya koyan firmamız, aynı zamanda siz müşterileri için orijinale en yakın Samsung ekranlar ile değişim yapar. Bu sayede telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı şeklindeki tüm özellikler ilk gün ki haline geri döner.

Diğer yandan servisimizde tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez ve kaybolmaz. Değişim sonrasında yeni ekranlarınızda çeşitli kontroller yapılır ve herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerden de onay alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Xiaomi Ekran Değişimi İstanbul

Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve güvenilir çözümler ortaya koyan firmamız, garanti kapsamında hizmetler sunar. Sizler de garantili ekran değişimi İstanbul. Telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiği sorunlarını ortadan kaldırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Telefon servisimizde Xiaomi telefonların ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Ayrıca ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Daha sonra ise telefon ekranlarınızda gerekli kontroller yapılır. Bunun ardından sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Değişim sırasında tüm işlemler ise sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Huawei Ekran Değişimi İstanbul

Huawei ekran değişimi hizmetlerinde orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapan firmamız. Aynı zamanda oldukça uygun fiyat aralıkları ile sizlere yardımcı olur. Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.

Ayrıca ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Telefon servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede telefon ekranlarınızda ilerleyen zamanlarda sarı lekeler. Beyaz nokta gibi sorunlar meydana gellir.  Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraflar. Video, uygulama, oyun ve telefon rehberi gibi bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez.

 

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
John wick
John wick
3 yıl önce

yaklaşık 2 ay önce iPhone ekran değişimi yaptırdım 2 ayın sonunda telefonda herhangi bir sorun yaşamadım gerçekten kaliteli ve işini hakkıyla yapan bir firma ekran değişimi için rahatça güvenebilirsiniz

Bahri Altaş
Bahri Altaş
3 yıl önce

Güvenilir ve uygun fiyata kaliteli bir iş yapmak isterseniz bu firma İstanbul’un en iyi firması hem ekran değişim fiyatları uygun hem de her şey göz önünde