Isparta Ekran Değişimi

 

Isparta ekran değişimi alanında uzman ve deneyimli personel kadrosu ile sizlere yardımcı olur. Teknik servisimizde ekran değişimleri için her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır. Bunun yanında tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir. Servisimizde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri her zaman;

  • Orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez.
  • Ayrıca ekran değişimleri parça ve işçilik garantili olarak gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimleri her zaman sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Değişim esnasında telefonlarınızda yapılan işlemler tamamen sizlerin gözü önünde olur.

Isparta ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunları kargo gönderim hizmeti ile çözüme ulaştırabilirsiniz. Teknik servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınızın ekran değişimleri en kısa sürede yapılır ve tekrar kargo ile sizlere geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri tamamen firmamız tarafından karşılanır. Bunun yanında servisimizde ekran değişimleri her zaman garanti kapsamında gerçekleştirilir. Sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunlara Isparta garantili ekran değişimi ile hızlı ve kaliteli çözümler bulabilir ve aynı zamanda en az 6 ay parça ve işçilik garantili olarak ekran değişimleri yaptırabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Isparta

iPhone ekran değişimi için hemen telefon servisimiz ile iletişime geçin ve sizlere alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile yardımcı olalım. Orijinale en yakın iPhone ekranlar ile değişim yapılan firmamızda, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Ayrıca ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır.

Ekran değişimleri sonrasında iPhone telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez. Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefon ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller gerçekleştirilir. Yapılan testler sonucunda telefon ekranlarınızda herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Telefonlarınız teslim edilmeden önce mutlaka sizler de kendi ekranlarınızı kontrol edebilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Isparta

Samsung telefonların ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümler ile sizlere yardımcı olur. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunları sizler de Isparta garantili ekran değişimi ile çözüme ulaştırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Servisimizde Samsung telefonların ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Değişim sırasında alanında uzman ve deneyimli çalışanlar görev alır. Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan video, fotoğraf, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Değişim sırasında ise telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Xiaomi Ekran Değişimi Isparta

Xiaomi ekran değişimi hizmetleri ile siz müşterileri için hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız, her zaman orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile sizlere yardımcı olur. Servisimizde tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. Bunun yanında ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Teknik servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Panelli ekran değişimleri ile telefon ekranlarınızdaki iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi ekrana ait tüm parçalar değiştirilir. Ayrıca panelli ekran değişimleri sayesinde ilerleyen zamanlarda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlarla karşılaşma riskiniz en aza indirgenir.

Huawei Ekran Değişimi Isparta

Huawei ekran değişimi hizmetlerinde garanti kapsamında sizlere yardımcı olan firmamız ile sizler de güvence altında bir değişim hizmeti alabilirsiniz. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızalarını garantili ekran değişimi Isparta ile kısa sürede çözüme kavuşturabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Telefon servisimizde ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın Huawei ekranlar ile yapılır. Bunun yanında ekran değişimleri sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir. Ayrıca oldukça uygun fiyat aralıkları ile hizmet veren firmamız, ekran değişimi hizmetlerinde hiçbir zaman kaliteden ödün vermeden sizlere yardımcı olur.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments