İphone Xs Arka Cam Değişim Kadıköy

İphone Xs arka cam değişimi profesyonel ekibi sayesinde telefonunuzun bakım sürecini üstlenir. Değişim, onarım gibi işlemlerin sorumluluklarını siz almayın. Bu sorumluluğu profesyonel ekibimiz kolaylıkla halledebilir. Telefonunuzdaki hasarı % 100 orijinale yakın parçalar ile karşılaşacağınız için içiniz rahat olsun.

Sadece ekran değişimi de yapan teknik servisimizin özeni sayesinde telefonunuz yeni almış gibi gözükecektir. Telefonunuz kalitesinden asla ödün vermeyecek. Tam olarak güvenilir bir servis ile çalışmaktan kendiniz alı koymayın. Telefonunuzdaki size ait tüm özel bilgiler korunmaktadır.  Bizlere güvenmenin rahatlığını yaşayın. Firmamız işinde profesyonel olarak çalışan kadrosuyla 20 yıldır sizlere en iyi hizmeti sağlamaktadır.

Xs Arka Cam Değişimi Fiyatı

İphone xr arka cam değişimi bölgesinde güvenilir bir sisteme odaklanarak gerçekleştirdiğimiz bir düzenleme oluşturmaktayız. Bu konuda mümkün mertebe en iyisi herhangi bir sıkıntı çıkarmayacak aşamalarla aktarmaktayız. Firma olarak sorunsuz, sistemli ve en önemlisi de cihazlara odaklanarak ilerlemeye özen gösteriyoruz. Bu sayede net bir şekilde arka camın değişimini gerçekleştiriyor, bunu da uygulamalı olarak aktarmayı başarabiliyoruz. Hal böyle olunca da detaylı olarak telefonunuzda bulunan sistemin bütün mekanizmaları da bir çırpıda elinizin altında yer edinmiş olacaktır. Bu konuda güvenilir ve verimli bir bakım onarım düzeni ile adımlar atmaktayız.

İphone Xs Arka Cam Değişimi Sonrası Sorunlar

Gerçekleştirmekte olduğumuz bütün bu aşamalar sayesinde de iPhone Xs Arka Cam Değişimi her zaman uygun bir konuma sahip olmakla birlikte, sıkı sıkıya olanaklara adapte olup daha verimli sonuçları ortaya çıkarmayı da sağlar. Bizler firma olarak en iyisini sağlayan bir ekibiz.

Bu kapsamda sunduğumuz imkanları da şu şekilde sıralayabiliriz;

  • İstanbul’da her ilçeye kendi aracımızla gidip hizmet veriyoruz.
  • 6 Ay işçilik ve parça garantisi veriyoruz.
  • Orijinal yedek parçaya en yakın kalitede olan ürünler sunuyoruz.
  • Emekli ve öğrencilere %10 indirim sunuyoruz.
  • Türkiye’nin her şehrinden kargo ile telefon gönderebiliyorsunuz. Onarımını kargo görevlisinin yanında sizi kameralı telefon ile arayıp telefonunuzun onarımını görmenizi sağlıyoruz.
  • Bizimle iletişim Kurmak için Burayı Tıklayın
  • Diğer Modeller ve Tamir hizmetleri için Burayı Tıklayın
  • Binlerce mutlu müşteri yorumumuza göz atmak ve bize haritadan ulaşmak için Burayı Tıklayın
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments