İphone X Arka Cam Değişimi Kadıköy

İphone x arka cam değişimi Kadıköy ve İstanbul’un çevre ilçelerinde telefon bakım onarım işlemleri gerçekleştiren bir firmayız. Özellikle arka cam değişimi işlemlerinde titizlik birinci sırada yer edinmek zorundadır. Çünkü bu aşamaların aktarımı açısından detaylı adımları benimsemekte olan teknik personelimiz, akıllı telefonlardaki ekran kırılmalarının ne şekilde anlaşılması gerektiğini iyi bilir.

Sadece dokunmatik erkan değişimi de gerçekleştiren ekipler, ekranın hassasiyet derecesini de sorunsuz bir şekilde tespit ederler. Burada önemli olan şey zaten telefonların ana orijinalliğine kesinlikle zarar getirmemek. İşte bu sebepten dolayı sıfır hata ve sonuç odaklı hizmetler doğrultusunda adımlarımızı atmaya özen göstermekteyiz.

Kadıköy’ün En Nitelikli Telefon Onarım Servisi

İphone x arka cam değişimi Kadıköy bölgesindeki servis noktalarımızda gerçekleştiriyoruz. Ancak isteğe göre farklı hizmet modellerimizi de müşterilerimizin takdirine sunmaktayız. Verim sağlayıcı bir tempo ile gerçekleştirdiğimiz aşamalarda, telefonlardaki ekran değişim aşamalarını tamamen streil ve müşterilerin de takip edebileceği bir düzene taşımış bulunmaktayız. Ki burada önemli olan şey de zaten bu düzeni net olarak aktarmayı başarabilmek. Yani telefonlarda ekran ya da arka cam değişimi gerçekleşir. Bunu her firma yapar. Ancak bizim tutumumuz üstünkörü adımlar atmak yerine, kalıcı çözümlere ulaşmaktan geçer. Bu sayede telefonunuzda bulunan tüm bilgiler olduğu gibi kalır ve mahremiyet konusunda da herhangi bir sıkıntı asla yaşamamış olursunuz.

İphone X Arka Cam Değişimi Sonrası Sorunlar

Gerçekleştirilen tüm ekran değişimi fiyat seçeneklerimi uygun olmakla birlikte, her türlü sorunun telafisi de sıkıntısız bir şekilde sonuçlandırılır. Bu sebepten dolayı da 20 senelik tecrübemizi her zaman yapmakta olduğumuz işlemlere aktarmayı başaran bir ekibiz. Bu tutumla ilerlediğimiz için sonucu güçlü bir düzenleme de ortaya çıkar.

Sunmakta olduğumuz bütün bu aşamalarımızın yanı sıra firma olarak benimsediğimiz ayrıcalıklar da şu şekildedir;

  • Ekran değişimi ve diğer onarım işlemlerini 15 dakika içerisinde gerçekleştirme
  • İstanbul’un her bölgesine araç göndererek ekran değişimi gerçekleştirme
  • Orijinale yakın parça takviyelerle telefon onarımları
  • %10 öğrenci ve emekli indirimleri gerçekleştirme
  • 6 aylık işçilik ile teknik parça garantisi sunma
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments