iPhone Taptic Engine Titreşim Motoru Değişimi

iPhone taptic engine titreşim motoru değişimi için hızlı ve güvenilir bir teknik servis arıyorsanız, artık doğru adrestesiniz demektir. Sektörün önde gelen firmalar arasında yer alan teknik servimiz, siz müşterileri için kaliteden öndün vermeden çalışmalarını gerçekleştirir. iPhone 7 ile hayatımıza giren taptic engine titreşim motoru problemlerinde profesyonel çözümlerin en doğru adresi olan firmamız, alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile sizlere yardımcı olur. Ayrıca firmamız siz değerli müşteriler için titreşim motoru değişimlerinde;

  • Her zaman iPhone orijinale en yakın titreşim motorları kullanır.
  • Bunun yanında taptic engine titreşim motoru değişimlerinde teknik servisimiz en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile hizmet verir.
  • Titreşim motoru değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde yapılır.

Taptic Engine Titreşim Motoru Değişimi Sonrası Bilgilerim Silinir Mi?

iPhone titreşim motoru arızası ile servisimize gelmeniz halinde yapılan işlemler sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez. Alanında uzman kadromuz iPhone telefonlarınızda bellek üzerinde herhangi bir işlem gerçekleştirmediği için fotoğraf, video, telefon rehberi, oyunlar ve uygulamalar gibi veriler silinmez ya da zarar görmez.

Taptic Engine Titreşim Motoru Değişimi Ne Kadar Sürer?

Servisimiz bünyesinde yapılan taptic engine motoru değişimleri yaklaşık olarak 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Değişim sonrasında yeni takılan titreşim motoru üzerinde bazı testler ve kontroller gerçekleştirilir. Daha sonra sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

iPhone Titreşim Motoru Değişimi Nasıl Yapılır?

Teknik servisimizde iPhone taptic engine titreşim motoru değişimi uzman ve tecrübeli teknisyenler ile gerçekleştirilir. Değişim sırasında sterilize edilmiş ve bunun yanında statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odaları kullanılır. Böylece telefonlarınızda istenmedik farklı sorunların çıkmasına izin verilmez.

Titreşim motoru değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan verileriniz asla kaybolmaz ya da silinmez. & ay parça ve işçilik garantili hizmetlerin yanı sıra değişim sırasında son teknoloji ekipmanlar kullanılır. iPhone orijinale en yakın titreşim motorları ile yapılan değişimler tamamen siz değerli müşterilerimizin gözü önünde gerçekleştirilir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments