İphone Tamir Gördüğü Nasıl Anlaşılır?

İphone tamir gördüğü nasıl anlaşılır sorusuna cevap bulmadan önce iphone hakkında bilgi verelim. Dünyada birçok kişi tarafından tercih edilen iphone çok geniş bir kitleye hitap eden Apple ürünüdür. Özgün özellikleri, farklı kullanımı, gelişmiş işletim sistemi ile iphone çok popüler bir telefon markasıdır. Birçok kullanıcısı olan iphone yüksek kalite parçalar ile son teknoloji kullanılarak üretilen akıllı telefon markasıdır.

iPhone kullanıcılarının sürekli ifade ettikleri şey asla başka telefon kullanamayacaklarıdır. iPhone App store da yüklü binlerce özgün uygulaması ile de hayatı kolaylaştıran bir markadır. Birçok modeli bulunan iphoneler her modeli piyasaya sürüldüğünde yankı uyandırır. Yeni modele sahip olmak isteyen kullanıcılar günler öncesinden telefonun tüm özelliklerini öğrenirler. İlk tanıtım ve bilgilendirmesinin ardından iphone meraklıları yeni model iPhone’u ellerine alacakları günü heyecan ile beklerler.

İphone Hakkında Bilgi ve Özellikleri

iPhone çok tercih edilen mükemmel özelliklere sahip bir telefon. Birçok sürümü ve uygulaması var. Oldukça kaliteli ve kullanışlı parçalar kullanılarak üretilen iphone telefonlar farkını ortaya koyuyor. Teknolojinin tüm imkânlarını iphone barındırmaktadır. İşletim sistemi, yüksek hassasiyetli dokunmatik ekranı, muhteşem kamera çözünürlüğü ve ekran çözünürlüğü ile iPhone rakiplerine açık ara fark atan bir telefondur.

İphone App Store ’da bulunan kendine özgü uygulamaları ile fark atan bir telefon markasıdır. En çok ön plana çıkan uygulamalardan bahsedecek olursak, sağlık uygulaması ön plana çıkıyor. Bu uygulamanın kullanım şekli; uygulamaya telefon sahibi belirli ve acil durumda gerekli özelliklerini kaydeder.

Mesela şeker hastalığı, tansiyon, kalp rahatsızlığı varsa bunları kaydeder. Ayrıca kullanılan ilaçlar varsa onlar ve kan grubu da bu uygulamaya kaydedilir. Acil durumda orada bulunan kişiler iPhone acil durum tuşuna basarak tüm bu bilgilere erişir. Sonuç olarak acil müdahale gerektiren bir durumda gerekli bilgileri saklı tutan sağlık uygulaması oldukça başarılı bir uygulamadır. Telefonumu bul özelliği sayesinde iphonenunu kaybeden kişiler bu özelliği kullanarak telefonlarına ulaşabilir.

iPhone’nun büyüteç olarak kullanılan kamerası da çekim kalitesi ile de tüm dikkatleri üzerine çeker. Ayrıca bildirimlerden sesli değil görüntülü olarak haberdar olmak isterseniz kamera ışığını kullanabilir.

İphone Tamir Gördüğü Anlaşılır Mı?

İphone tamir gördüğü nasıl anlaşılır sorusuna cevap arayanlar için ayrıntılar yazımızda bulunmaktadır. Bir cok işletim sistemi özelliğine sahip iphone kullanmak isteyenler bazı endişeleri taşımaktadır. iPhone kullanımı bir furyadır. Yeni bir sürümü çıkan iphone kullanmak isteyenler daha önce ellerinde olan iphone az kullanmış bile olsalar elden çıkarırlar.

Ayrıca Apple ürettiği seri de hata olduğunu fark ettiği iphonelari toplar ve bu sorunları giderir tekrar tüm kontrolleri yaparak piyasaya refurbished olarak sürer. Fırsatçı bazı telefon satıcıları ise bu durumu kullanırlar. Dışardan çok az kullanılmış olduğu veya yenilenmiş olduğu anlaşılmayan bu telefonları orijinalmiş gibi satarlar. Bu durumu kullanan fırsatçılardan etkilenmemek için iphone Tamir Görüp Görmediğini Anlama Yöntemleri Hakkında Bilgi verelim;

  • Telefon paketi beyaz ve üzerinde model ve seri numarası yazıyorsa o iPhone tamir görmemiş
  • Eksik veya yıpranmış aksesuar yoksa tamir görmemiş bir iphone
  • Apple web sitesinde seri numarasını yazarak da orijinal mi değil mi anlamak mümkündür
  • Gövde çiziği olan telefon orijinal değildir

iPhone tamir gördüğü nasıl anlaşılır bu özelliklere bakarak anlaşılır. Ayrıca güvenilir bir yerden alınan iPhone dolandırılmayı önler. Tamir görmüş iPhone orijinal olmayan parça içerebilir, garanti kapsamı daha azdır ve daha sık sorun çıkarabilir. Bu sebeple iPhone alırken birçok noktada dikkatli olmak gereklidir.

iPhone Fiyatları Hakkında Bilgi

İphone çok fazla bir alıcı kitlesine sahip olan bir markadır. Özellikleri kullanım kolaylığı, kaliteli kasası son teknoloji işletim sistemi için birçok kişi bu telefonu tercih eder. Rakiplerine göre oldukça farklı bir yapıya sahip olan iphone fiyatları ile de rakiplerine fark atar.

Yeni çıkan her modelde dillere dolaşan fiyatlara rağmen çok fazla alıcı bulan iphone telefon fiyatları piyasanın en pahalı telefonlarıdır. iPhone verdiği kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bu fiyatları talep eder. Ürünlerinin mükemmele yakın özelliği sayesinde de talebine binlerce cevap bulur. iPhone sahibi olanlar başka marka telefonları kullanamayacaklarını sık sık ifade eder.

  • Binlerce mutlu müşteri yorumumuza göz atmak ve bize haritadan ulaşmak için Burayı Tıklayın
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments