iPhone SE 2 Plus Ekran Değişimi

iPhone SE 2 Plus ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda oluşan problemleri kısa sürede çözüme ulaştırabilir ve alanında uzman ekibimiz ile hızlı ve güvenilir çözümler elde edebilirsiniz. Telefon servisimizde iPhone ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar kullanılarak gerçekleştirilir. Bunun yanında her zaman orijinale en yakın iPhone ekranlar kullanılır. Bu sayede telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler herhangi bir şekilde performans kaybı yaşamaz. Bunun yanında servisimizde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimi ardından telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez.
  • Parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimleri yapılır.
  • Tüm değişimler için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır.
  • Ayrıca ekran değişimi esnasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

iPhone SE 2 Plus ekran değişimi için sizler de aynı zamanda telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve ekranlarınızda meydana gelen problemleri bu şekilde giderebilirsiniz. Kargo aracılığı ile servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız, ekran değişimleri en kısa süre içerisinde yapılarak tekrar kargo ile tarafınıza geri gönderilir. Ayrıca kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri tamamen firmamız tarafından karşılanır. Bunun yanında servisimizde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında yapılır. Sizler de çizik, çatlak ya da kırık ekran değişimi hizmetleri için bizi tercih edebilir ve firmamız ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz.

iPhone SE 2 Plus Uygun Fiyatlı Ekran Değişimi

iPhone ekran değişimlerinde siz müşterileri için kaliteli ve güvenilir hizmetler sunan firmamız, aynı zamanda uygun fiyat aralıkları ile sizlere yardımcı olur. Sektör bünyesinde en ucuz ekran değişimi yapan isimler arasında yer alan firmamız ile sizler de bütçenize uygun çözümler bulabilirsiniz. Ekran değişimlerinde kaliteli bir hizmetin yanı sıra uygun fiyatlı çözümler için bizi tercih edin ve alanında uzman ekibimiz ile telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunları kısa sürede ortadan kaldırın.

iPhone SE 2 Plus Panel ve Ekran Değişimi

iPhone telefonların ekran değişimlerinde uzman bir ekip ile sizlere yardımcı olan servisimiz, aynı zamanda en kaliteli çözümleri sunar. Telefon servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede ekranlarınızı oluşturan iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi parçaların tamamı değiştirilir. Ayrıca panelli ekran değişimi ile telefonlarınızda daha sonrada sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez.

iPhone SE 2 Plus Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

iPhone ekran değişimi için sizler de hemen telefon servisimiz ile iletişime geçin ve alanında uzman ve tecrübeli bir ekip ile hızlı çözümler elde edin. Telefon servisimizde ekran değişimleri için her zaman son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Ayrıca ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir. Ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur. Bunların yanı sıra ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Uzman ekibimiz cep telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler yapar ve böylece telefonlarınızda bulunan fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da kaybolmaz.

iPhone SE 2 Plus Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Telefon servisimizde ekran değişimleri oldukça hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirilir. iPhone ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika arasında sürer. Bunun hemen ardından ekranlarınızda gerekli testler ve kontroller yapılır. Eğer herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayına sunularak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca değişim sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

iPhone telefonlarınızın ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için kargo gönderim hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Eğer servisimize gelme imkanınız yoksa kargo ile telefonlarınızı bizlere gönderebilir ve ekranlarınızda yaşadığınız sorunları kısa sürede giderebilirsiniz. Servisimize kargo ile göndermiş olduğunuz telefonlarınız en kısa sürede ekran değişimi yapılarak tekrar kargo yoluyla sizlere geri gönderilir. Kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından ödenir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments