iPhone SE 2 (2020) Ekran Değişimi

iPhone SE 2 (2020) ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm problemleri kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Orijinale en yakın iPhone ekranlar ile değişim yapan firmamız, siz müşterileri için son teknoloji ekipmanlar ve donanımlar kullanır. Ayrıca orijinale en yakın ekranlar ile telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler performans açısından herhangi bir kayıp yaşamaz. Telefon servisimizde siz değerli müşterilerimiz için tüm ekran değişimleri;

  • Orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir.
  • Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez.
  • Parça ve işçilik garantisi altında ekran değişimleri yapılır.
  • Bunun yanında değişimler için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır.
  • Ekran değişimi yapıldığı sırada işlemlerin tamamı sizlerin gözü önünde olur.

iPhone SE 2 (2020) ekran değişimi için sizler de telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunlara hızlı çözümler getirebilirsiniz. Kargo ile servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız, en kısa süre içerisinde ekran değişimi yapılarak tekrar kargo yoluyla tarafınıza geri gönderilir. Bunun yanında servisimizde kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetleri her zaman garanti kapsamında gerçekleştirilir. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için sizler de bir an önce servisimiz ile iletişime geçin ve bizimle en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmetleri alın. Ayrıca değişim sonrasında ekranlarınızda meydana gelen sorunlar için de ücretsiz destek hizmetimizden yararlanma şansını elde edin.

iPhone SE 2 (2020) Panel ve Ekran Değişimi

iPhone telefonların ekran değişimlerinde kaliteli ve hızlı çözümler sunan firmamız, uzman ekibi ile sizlere yardımcı olur. Bunun yanında servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Böylece telefon ekranlarınızdaki iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir. Ayrıca panelli ekran değişimleri sonrasında ekranlarınızda ilerleyen zamanlarda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar oluşmaz.

iPhone SE 2 (2020) Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

iPhone ekran değişimi hizmetleri için sizler de bizimle iletişime geçin ve alanında uzman bir ekip ile kaliteli çözümlere ulaşın. Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. Son teknoloji ekipmanlar ile gerçekleştirilen değişimler sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler hiçbir şekilde silinmez. Alanında uzman ekibimiz telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler yapar ve bu sayede bilgileriniz asla silinmez ya da zarar görmez.

iPhone SE 2 (2020) Garantili Ekran Değişimi

iPhone ekran değişimlerinde siz müşterileri için hızlı ve güvenilir çözümler sunan telefon servisimiz, aynı zamanda tüm ekran değişimlerini garanti kapsamında gerçekleştirir. Sizler de ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunlar için bir an önce servisimize gelin ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmeti alma fırsatını elde edin. Ayrıca değişim sonrasında ekranlarınızda oluşan sorunlar için ücretsiz destek hizmeti sunduğumuzu da belirtmek isteriz.

iPhone SE 2 (2020) Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Telefon servisimizde ekran değişimleri oldukça hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirilir. Ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Ayrıca değişim sonrasında ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller yapılır. Eğer herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca ekran değişimi ardından sizler de kendi ekranlarınızı kontrol ederek telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Kargo ile cihaz Gönderimi

iPhone telefonlarınızın ekranlarında yaşadığınız sorunlar için servisimize gelme imkanınız olmasa bile kargo aracılığı ile telefonlarınızı servisimize gönderebilir ve ekranlarınızda yaşadığınız sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Kargo ile servisimize göndermiş olduğunuz cep telefonlarınızda ekran değişimleri kısa sürede içerisinde yapılır. Bunun ardından gerekli kontroller ve testler yapılarak yine kargo ile telefonlarınız adresinize kadar geri gönderilir. Ayrıca kargo ile yapılan ekran değişimlerinde tüm kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments