iPhone Şarj Sorunu ve Şarj Soketi Sorunları

iPhone şarj sorunu ve şarj soketi sorunları için kaliteli ve hızlı çözümleri ile sizlere yardımcı olan firmamız, alanında uzman ve tecrübeli çalışanları ile şarj soketi sorunlarınızda sizlere yardımcı olur. Firmamız, donanım kaynaklı şark soketi sorunlarınızda değişim işlemleri uygular ve değişim sırasında her zaman orijinale en yakın iPhone şarj soketleri kullanır. Firmamız bünyesinde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Her zaman orijinale en yakın şarj soketleri ile hizmet verilir.
  • Ayrıca değişim sırasında değiştirilen tüm parçalar için en az 6 ay kadar garantili hizmetler sunulur.
  • Şarj soketi değişimleri tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

iPhone Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır?

Eğer sizler de iphone şarj oluyor gösteriyor ama şarj olmuyor gibi sorunlar ile karşı karşıya kalıyorsanız, hemen sizlere alanında uzman ve deneyimli ekibi ile hizmet veren firmamıza gelin ve şarj soketi değişimlerinde sizlere yardımcı olalım.

Teknik servisimizde şarj soketi değişimleri uzman ekibini yanı sıra sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarımızda yapılır. Değişim sırasında gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur ve değişim sırasında her zaman son teknoloji ekipmanlar kullanılır.

Soket değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgileriniz asla silinmez ya da zarar görmez. Garanti kapsamında hizmet veren firmamız, en az 6 ay süre ile değişimi yapılan tüm parçalar için sizleri koruma altına alınır. Bunların yanı sıra iPhone şarj soketi değişimleriniz servisimizde oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.

iPhone Şarj Soketi Değişimi Ne Kadar Sürer?

Servisimizde iPhone şarj soketi sorunu değişimleri yaklaşık olarak 30 ila 60 dakika arasında değişen zaman aralıklarında yapılır. Soket değişimi sonrasında telefonda gerekli testler ve kontroller gerçekleştirildikten sonra teslimat aşamasına geçilir. iPhone soket değişimi ardından sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Eğer siz de iPhone şarj soketi sorunları yaşıyorsanız ve buna bir türlü çözüm bulamıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen teknik servisimize uğrayın ve sizlere konusunda uzman ve deneyimli çalışanlarımız ile hızlı çözümler sunalım.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments