iPhone Sarı Leke Beyaz Nokta Neden Olur?

iPhone sarı leke beyaz nokta neden olur? sizlere birtakım bilgiler vereceğimiz bu yazımızda iPhone sarı leke ve beyaz nokta problemleri karşısında ne yapmanız gerektiğini öğrenebilir ve bunun için gerekli önlemleri alabilirsiniz. Genelde  telefonlarda ortaya çıkan sarı leke ya da beyaz nokta sorunları, telefon ekranlarında yan sanayi ekran kullanımı ya da darbe ya da düşmeye bağlı olarak ortaya çıkar. Bunun yanında bazı kullanıcılar ekrana dokununca beyaz nokta gibi problemler ile karşı karşıya kalır. Bu durumda aynı şekilde bahsetmiş olduğumuz nedenlere göre kendisini gösterir. Beyaz nokta ve sarı leke telefon ekranında belirli bir alanda olması halinde bazen çok sorun olmayabilir, ancak ekrana yayılması ile oldukça ciddi sorunlar öne çıkar.

iPhone sarı leke beyaz nokta neden olur? sorusu için birtakım nedenler ileri sürdükten sonra şimdi de konu ile ilgili çözüm yolları üzerinde birtakım değerlendirmeler yapalım. Genelde iphone sol üstte beyaz nokta ya da sarı leke sorunları için tavsiye edilen çözüm yöntemi ekran değişimi olur. Ekran değişimi ile telefon ekranları tamamen yenilenir ve bunun yanında ekran kullanımı da kolaylaşır. Tabi ekran değişimi kullanıcıların kendi çabaları ile yapabilecekleri bir işlem değildir. Bu nedenle ekran değişimi yaptırmak isteyen kullanıcıların öncelikle alanında uzman bir teknik servisten yardım alması ve buna göre ekran değişimi yaptırması daha uygun olur. Aksi taktirde telefon ekranında istenmedik durumlar meydana gelebilir ve telefonun da tamamen uyumasına yol açılabilir.

iPhone Sarı Leke ve Beyaz Nokta Sorunu Nasıl Çözülür?

iPhone telefon modellerinde sarı leke ve beyaz nokta sorunları ile karşılaşan bir kullanıcının yapması gereken bir an önce ekran değişimidir. Çünkü ekranda beyaz leke çözümü için kalıcı yöntem ekran değişimi olarak karşımıza çıkar. Ekran değişimi ile orijinal ya da orijinale yakın ekranlar takılır ve bu şekilde ekran tamamen yenilenmiş olur. Etkili ve kalıcı bir yöntem olması ile tavsiye edilen yöntemlerin başında gelen ekran değişimleri, uzman ve deneyimli kişiler tarafından yapılır. Telefon servislerinde yapılan bu değişimler için birtakım hizmet aşamaları ön plana çıkar. Bu hizmetler ile ekran değişiminin sorunsuz bir şekilde yapılması sağlanır. Peki, ekran değişimi hizmetlerinde servislerin sunduğu hizmetler nelerdir ve ekran değişim nasıl yapılır? daha yakından göz atalım.

  • iPhone telefon modellerinde yapılan ekran değişimi hizmetleri ortalama 45 dakika sürer ve ardından telefon kullanıcıya teslim edilir.
  • Telefon üzerinde yapılan işlemler sırasında hiçbir şekilde sıfırlama işlemi yapılmaz ve telefon içerisinde yer alan bilgiler asla silinmez.
  • Ekran değişimlerinde kullanılan iPhone ekranları orijinal ya da orijinale yakın ekranlardır.
  • Ayrıca ekran değişimi yapan firmalar, genelde parça ve işçilik garantili hizmetler ile çalışır. Bu şekilde kullanıcılar güvence altına alınmış olur.
  • iPhone telefonlarda ekran değişimi yapılmasının ardından bir dizi testler ve kontroller gerçekleştirilir. Eğer ekran kullanımında herhangi bir sorun yoksa teslimat aşamasına geçilir.
  • Bunların yanı sıra kargo gönderim hizmeti ile ekran değişimi yapmakta mümkündür. Kargo gönderim hizmeti ile yapılan ekran değişimleri ortalama 3 iş günü kadar sürer ve bu sürenin sonunda telefon kullanıcıya ulaşmış olur.

Bu çözümler size yardımcı olmadıysa tek çare olan iPhone Ekran Değişimi yaptırmanız gerekmektedir. Detaylı bilgi almak için : iPhone Ekran Değişimi

Beyaz Nokta Sorununa Hızlı Çözümler

iPhone telefonlarda çok sık ortaya çıkan ve kullanıcıları birtakım sorunlar ile karşı karşıya bırakan sarı leke ve beyaz nokta sorunu için siz de hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman ve deneyimli ekibi ile telefon ekranlarında yaşanan sarı leke ve beyaz nokta problemleri için kaliteli ve güvenilir ekran değişimi hizmetleri sunan firmamız, bu konuda sektörün önde gelen firmaları arasında yer alır. Telefonlarda yapılan ekran değişimi sırasında hiçbir şekilde diğer aksamlara zarar verilmez ve bunun yanında telefon içinde yer alan bilgiler asla silinmez. Aynı zamanda firmamız, parça ve işçilik garantili hizmetler sunar. Bu şekilde aldığınız hizmet sonrasında aynı sorunları yaşamanız hâlinde tekrar firmamıza gelebilir ve ücretsiz destek alabilirsiniz. Uygun fiyat aralıkları ile hızlı ve kaliteli ekran değişimi için siz de hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere en kısa sürede ayrıcalıklı hizmetler sunalım.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments