iPhone Ön Cam Değişimi

iPhone ön cam değişimi yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken bazı püf noktaların olduğunu belirtmek isteriz. Çünkü iPhone telefonlarda sadece ön cam değişimi yaptırmak tavsiye edilmez. Bunun nedeni daha sonrada telefon ekranlarında birtakım sorunların meydana gelmesidir. iPhone ekranlarında yalnızca ön cam değişimi yapılmasının ardından ortaya çıkan sorunlar arasında sarıl lekeler ve beyaz noktalar yer alır. Ön cam değişimi sonrası ilerleyen zamanlarda ekranlarda sarı leke ve beyaz nokta benzeri olumsuz durumlar ortaya çıkar. Bu nedenle uzmanlar da dahil olmak üzere yalnızca ön cam değişimi yapılmasını tavsiye etmemektedir. Bunun akabinde yapılması gereken ise komple ekran değişimi olmaktadır. Komple ekran değişimi daha kalıcı sonuçlar ortaya çıkarır ve tavsiye edilen uygulama genel olarak bu olmaktadır.

iPhone ön cam değişimi hakkında sizlere ilk olarak belirtmemiz gereken ön cam değişiminin tek başına yeteri kadar etkili sonuçlar ortaya koymamasıdır. Bu nedenle iPhone telefonların ekranlarında yaşanan sorunların etkili ve kalıcı bir çözüme ulaştırılması için ekranın tüm aksamları ile değiştirilmesi gerekir. Bu yüzden siz de ekranlarda yaşadığınız sorunlar için sadece ön cam değişimi yerine komple ekran değişimini düşünmeli ve iPhone telefonlarınız için bu uygulamayı yaptırmayı düşünmelisiniz. Aksi taktirde ilerleyen zamanlar istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir ve telefon ekranlarınızda benzer sorunlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Komple Ekran Değişimi

iPhone telefonlarınızın ekranlarında siz de birtakım sorunlar yaşıyorsanız ve bu sorun ön camda ise yapmanız gereken ön cam değişimi yerine komple ekran değişimi yapmaktır. Ön cam değişimi yerine komple ekran değişimi her zaman daha kaliteli sonuçlar ortaya koyar ve sonradan sorun yaşanmasının önüne geçer. Akıllı telefon modellerinde çok sık ortaya çıkan ekran sorunları iPhone modelleri için de geçerli olmaktadır. Bu nedenle yaşanan ekran sorunlarını ekran değişimi ile çözüme ulaştırmak her zaman için daha etkili bir yöntem olarak görülmektedir. Peki, iPhone telefonlarda ekran değişim nasıl yapılır? daha yakından bakalım.

  • Ekran değişimleri genelde 20 dakika içerisinde sonuçlandırılır.
  • Parça ve işçilik garantili hizmetler verilir ve garanti süresi genelde 6 ay şeklindedir.
  • Hem orijinal hem de orijinale yakın iPhone ekran seçenekleri sunulur.
  • Müşteri adresinde ve kargo gönderimi ile ekran değişimi yapılması her zaman için mümkündür.
  • Konusunda uzman ve deneyimli personel ile ekran değişimi yapılır.
  • Ekran değişimi sırasında telefonlar hiçbir şekilde sıfırlanmaz ve bunun yanında format atılmaz. Bu şekilde telefonların içerisinde yer alan bilgiler güvenli bir şekilde saklanmış olur.
  • Değişim sonrasında ekranlar birtakım testler ve kontroller ile incelenir ve çalıştığından emin olunur.
  • iPhone telefonlarda ekran değişimi yapıldıktan sonra kırılmaz cam koruyucu desteği verilir.

Ön Cam Değiştirmek Garantiyi Bozar Mı?

iPhone telefonlarda ekran değişimlerinin garanti kapsamında yapılması için öncelikle dikkat edilmesi gereken kullanıcı kaynaklı bir hata olmamasıdır. Eğer ekran sorunu kullanıcı kaynaklı bir neden bağlı olarak ortaya çıkmış ise garanti bozulur ve ekran değişimi ücretli bir şekilde yapılır. Ancak kullanıcıdan kaynaklanan bir sorun olmadığı durumlarda ise ekran değişimi tamamen ücretsiz bir şekilde yapılır ve değişim garanti kapsamında değerlendirilir.

iPhone Ön Cam Değiş işlemini Neden Yapmıyoruz?

iPhone telefonlarda ekran değişimi yapan firmamız, sadece ön cam değişimine sıcak bakan bir firma değildir. Bu nedenle firmamız, alanında uzman ekibi ile ön cam değişimi yerine komple ekran değişimi ile müşterilerine yardımcı olur. Eğer siz de akıllı telefonlarınızın ekranlarında birtakım sorunlar yaşıyorsanız ve çözüm ekran değişiminde ise hemen firmamıza gelin. Yapmanız gereken sadece sorunu bize bildirmek ve bunun ardından sizlere ekran değişimi hizmeti sunmamızı sağlamaktır. Dilerseniz müşteri adresinde de ekran değişimi yapan firmamız, bulunduğunuz konuma kadar gelir ve ekran değişimlerinizi hızlıca yapar. Ayrıca firmamız, parça ve işçilik garantili hizmetler sunar ve bu şekilde sizleri güvence altına alır. Uygun fiyatlarda kaliteli ve hızlı bir ekran değişimi için siz de bizi tercih edin ve bizimle profesyonel hizmetlere dahil olma fırsatını yakalayın.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments