iPhone Etkinleştirilemiyor Baseband Şebeke Sorunu

iPhone etkinleştirilemiyor baseband şebeke sorunu genel olarak iOS 12 sürümü ardından cihazlardan görülen bir sorundur. Yaşanan bu sorun karşısında iPhone aktivasyonu mümkün olmaz ve cihaz kullanım için hazır hale gelmez. Bu tür sorunlar karşısında kullanıcılar kendi imkanları ile birtakım çözüm yolları geliştirmeye çalışsa da çoğu zaman etkili çözüm baseband entegresinin tamiri ya da değişimidir. iPhone telefonlarda baseband şebeke sorunu

  • iOS 12 işletim sistemi sürümü
  • Ya da iPhone anakartı üzerinde bulunan baseband entegresinin bozulması ile meydana gelir.

iPhone Etkinleştirilemiyor Baseband Şebeke Sorunu Çözümü

iPhone cihazlarda oluşan etkileştirilemiyor ve baseband şebeke sorunu genel olarak anakart üzerinde bulunan beaseband entegresi nedeniyle meydana gelir. Bu entegrenin çeşitli nedenlere bağlı olarak bozulması iPhone’un aktivasyon işlemleri sırasında sorun yaşanmasına neden olur. Genel olarak iPhone cihazlar Amerika’da kullanılan modelleri için Qualcomm tabanlı baseband enregresi ile Türkiye’de kullanılan modelleri için ise Intel tabanlı baseband entegresi ile üretilir.3

iPhone’un aktive edilmesi sırasında operatörler Qualcomm tabanlı baseband entegreleri ile uyumlu olmadığı için şebeke arama sırasında entegreler çok fazla yorulur ve bunun ardından bozulma gibi durumlar meydana gelir. Aynı durum iOS 12 sürümü güncellemelerine bağlı olarak Intel tabanlı baseband entegrelerinde de oluşabilir. Böyle bir durumda baseband entegresinin tamir edilmesi ya da değiştirilmesi gerekir. Bu şekilde iPhone baseband şebeke sorununa çözüm getirmek mümkün olur.

iPhone Garantili Şebeke Entegresi Değişimi

Sektörün önde gelen telefon servisleri arasında yer alan firmamız, sizlere konusunda uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile şebeke değişim hizmetleri sunar. Bunun yanında iPhone şebeke sorunu tamiri fiyatı olarak oldukça uygun çözümler ile sizlere yardımcı olur ve kısa sürede entegre değişimlerinizi gerçekleştirir.

Eğer siz de iPhone telefonlarınızı aktive etme sırasında çeşitli baseband şebeke sorunları yaşıyorsanız, daha fazal zaman kaybetmeden hemen telefon servisimize gelin ve sizlere en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile hizmet verelim. Garanti kapsamında sunduğumuz hizmetler ile sizler de her an kendinizi güvende hissedebilir ve kaliteli hizmetlerimizi daha yakından görebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments