İphone Ekran Değişimi Servisi

Kırık İphone Ekran Değişimi Kadıköy olarak size en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Telefon ekranınızı değiştirmek istediğinizde hem güvenilir hem de uygun fiyatlı bir adres aradığınızda bizi arayabilirsiniz. iPhone Ekran değişimi kadıköy konusunda sizlere güvenilir bir hizmet sunmayı hedefleyen adresimiz kapınıza kadar gelecek ve ekran değişimini yanınızda yapacaktır. Sizde bu sayede telefonunuzdan parça alınması ve ya parçalara hasar verilmesi gibi durumlarla karşılaşmamış olacaksınız.

Dokunmatik değiştirme ve bunun gibi pek çok konuda uzman personellere sahip olan servisimiz oldukça kısa bir sürede telefonunuzun ekranını değiştirecektir. Hem zamandan tasarruf etmenizi hem de telefoncu arayarak vakit kaybetmenizi engelleyecek olan adresimizden hizmet almak istediğinizde bizi aramanız yeterli olacaktır.

 

iPhone Ekran Değişimi Avantajını Kaçırmayın!

Kırık İphone Ekran Değişimi Servisi olarak hizmet veren adresimiz bütün işlerini özenli bir şekilde yerine getirmektedir. Ekran değişimlerinde kaliteli parça kullanarak ilerleyen zamanlarda sorun yaşamanızı engelleyecek olan servisimiz orijinal ekrana en yakın parçaları kullanmaktadır. Ayrıca müşterilerimizin isteğine göre orijinale yakın parçalarla da hizmet verebiliyoruz.

Orijinale en yakın parça avantajına ek olarak şu hizmetlerimizde bulunmaktadır:

  • 6 ay boyunca kullandığımız parçalar ve işçilik için garanti süremiz bulunmaktadır.
  • iPhone modeller konusunda uzman personel desteği veriyoruz.
  • Adrese gelerek telefon ekran değişimi işlemini 15 dakika içerisinde gerçekleştiriyoruz.
  • Yan sanayi parçalar kullanmıyoruz.
  • Öğrenci ve emeklilere özel %10 indirim imkanı sunuyoruz.
  • Ekran değişimi sonrasında kırılmaz cam hediyemiz bulunuyor.
  • Telefonunuzun ekranı değiştirilirken içerisinde parça almıyor ve ya parçalara hasar vermiyoruz. Ayrıca resim, video gibi dokümanları silmeden size teslim ediyoruz.

iPhone Ekran değişimilerinde Orijinale en Yakın Ekran Kullanılır

Ekran değişimi fiyatları dikkate alındığında düşük fiyatlı olduğundan dolayı orijinale en yakın olan parçalar tercih edilebilmektedir. Yan sanayi olarak bilinen parçaların daha ucuz olmasından dolayı tercih edilmesi halinde telefonların kullanım ömrü azalacaktır. iPhone ekran değişimi hizmeti veren servisimiz ise tamamen orijinale  en yakın ürün kullanımını tercih ederken müşterilerin isteği doğrultusunda orijinale yakın denilen ancak yan sanayi olmayan ürünler kullanmaktadır. Bu sayede telefon ekranında bir süre sonra kararma, görüntüde karıncalanma, renk değişimi gibi durumlar görülmemektedir.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments