iPhone Batarya Değişimi Sonrası

iPhone batarya değişimi sonrası sizler de telefonlarınızda ne gibi değişiklikler meydana gelir? Merak ediyorsanız, sizlere iPhone batarya değişimi sonrasında yaşananlar ile ilgili birtakım bilgiler vermeye çalışalım.

iPhone Batarya Değişimi Sonrası Şarj Süresi Artış Gösterir Mi?

iPhone telefonlarda batarya değişimi yapıldıktan sonra şarj süresinde belirli oranda bir artış meydana gelir. Çünkü yeni bataryanın mAh değeri, belirli bir süreden bu yana kullanılan bataryanın mAh değerine göre daha fazladır. Bu yüzden iPhone telefonlarda batarya değişimi yapılmasının ardından şarj süresi önemli ölçüde artış meydana gelir.

iPhone Batarya Değişimi Ne Kadar Sürer?

iPhone batarya değişimleri firmamız bünyesinde oldukça hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirilir. Değişim sırasında her zaman uzman ve tecrübeli bir ekip görev alır. Bunun yanında son teknoloji ekipmanlar ile batarya değişimi yapılır. Ayrıca değişim esnasında iPhone telefonlarınızın diğer parçalarına hiçbir şekilde zarar gelmez.

iPhone Batarya Değişimi Sonra Nasıl Şarj Edilir?

iPhone batarya değişimi sonrası belirli kurallara göre şarj edilmeli ve aynı sorunlar ile karşılaşılmaması için bu konuda her zaman için hassas davranılmalıdır. Buna göre iPhone telefonlarda batarya değişimi sonrasında dikkat edilmesi gerekenleri aşağıdaki gibi sıralamak mümkün olur;

  • Batarya değişimi sonrası iPhone’lar kesinlikle şarj cihazı ve kablosu ile şarj edilmelidir.
  • Ayrıca değişim sonrasında batarya tamamen boşaldıktan sonra şarja takılmalıdır. iPhone ilk olarak şarja takıldıktan sonra batarya sonuna kadar doldurulmalıdır.
  • Bunların yanı sıra telefonlar asla araç şarjları ile şarj edilmemelidir.
  • Batarya değişimi sonrasında iPhone şarj olurken telefonu kullanmamak gerekir.

iPhone Batarya Değişimi Sonrası Kaç Saat Şarj Edilir?

iPhone telefonlarda batarya değişimi sonrasında dikkat edilmesi gerekenlerden biri de bataryanın şarj edilmesi olmaktadır. Değişim sonrasında batarya öncelikle tamamen şarjı bitene kadar beklenmeli ve tam olarak bataryanın bitmesi ardından şarja takılmalıdır. Bu şekilde bataryanın ömrünü daha da uzatmak ve uzun süreli bir kullanım gerçekleştirmek mümkün olur.

Siz de kaliteli ve profesyonel bir batarya değişimi için hemen bizimle iletişime geçin ve uygun fiyatlı çözümlerimizden en kısa süre içerisinde faydalanın.

2 2 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments