İphone 8 Plus Arka Cam Değişimi Kadıköy

İphone 8 Plus arka cam değişimi Kadıköy içerisinde 20 senedir görev alan kaliteli bir teknik servisiz. Telefon bakım onarım işlemleri deyim yerindeyse bizden sorulur. Özellikle arka cam değişimi işlemlerinde titiz adımlar atarız. Çünkü ıphone marka cihazların arka camları demek bir nevi kasa ve gövdesi demektir.

Sadece dokunmatik değiştirme aşamalarına da odaklanan personelimiz, arka cam ile ekran ayrımına varabilecek kapasiteye sahip uzmanlardan oluşmaktadır. Bu kapsamda arka camın bakım onarımına ve değişimine geçmeden önce cihazlarınızdaki mevcut kasanın ne konumda olup olmadığını kontrol eder, bu sistemi de doğrudan raporlayarak değerlendirmeye çaba gösteririz. Böylece kalıcı bir bakım onarım düzeni ortaya çıkmış olur.

Kadıköy’ün En Güvenilir Telefon Tamircisi

İphone 8 Plus arka cam değişimi Kadıköy bölgesi içerisinde en güvenilir hizmetleri sunmaktayız. Bizim için öncelik mevcut cihazı bakım onarım aşamasına aktarmayı başarıp kalıcılığa ulaşmak. Bu sebepten dolayı hem kasa kontrolü, hem de ekran hassasiyetinin dengesini belli bir noktada sağlamaya çalışırız. Bu kapsamda da dokunmatik hassasiyeti de değerlendirip telefonlarınızın ilk günkü kadar kullanışlı olmasını sağlarız. İphone 8 marka telefon modelinin ne denli değerli ve hassas olduğunu da bilmekteyiz. Bu sebepten sistematik ilerler, personellerimizin yerinde müdahaleleri sayesinde de kısa süre içerisinde cihazlarınızı ilk günkü kadar kaliteli bir konuma erişmesini sağlamış oluruz.

İphone 8 Plus Arka Cam Değişimi Sonrası Sorunlar

Her işlemde kalite ve detaycılığı benimseyerek hareket etmeye özen gösteren firmamızın müşterileri için aktarmakta olduğu genel hizmet seçenekleri ise şu şekilde sıralanabilir;

  • İstanbul’da her ilçe ve semte bizzat araç göndererek, müşterinin ayağına kadar gidip hizmet sunma
  • 6 ayı kapsayacak işçilik ve yedek parça garantisi sunumu
  • 15 dakika içerisinde sonuçlanacak telefon onarım işlemleri
  • Orijinale yakın ürünlerle yedek parça takviyesi
  • Kırılmaz ekran koruyucu ile telefonlarınıza takviyede bulunma
  • Öğrenci ve emekliler için %10’luk indirimler gerçekleştirme
  • Güvenilir personellerle sonuç odaklı işlemler sunma
  • Türkiye’nin her bölgesine kargo gönderimi ile hizmet sunma. Gerçekleştirdiğimiz işlemleri de görüntülü sohbet aracılığıyla aktarma
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments