Yazan:admin / BlogBlog / 0 Yorum

İphone 13 Pro Max Ekran Değişimi

İphone marka cep telefonunuz kırıldıysa bu konu tam size göre. Günümüzde bir çok kişinin hala mağduriyet yaşadığı telefon kırılma olayları kullanıcıların canını sıkmaya devam ediyor. Hiç ummadığımız anda telefonla konuşurken cebimizde taşırken veya herhangi bir sebepten dolayı telefonlarımızın camı buz kristallerine dönüşebiliyor. Hele ki iphone marka ve pahalı bir cep telefonuna sahipseniz bu durum o anlık büyük bir kaygıya derin üzüntüye sokabiliyor bizi maalesef. Fiyatları uçuk olan bu cep telefonlarının tamiratı konusunda da bir çok kullanıcı çalıştığı firma yüzünden mağduriyet yaşıyor ve sonrasında daha maliyetli masraflar ile karşı karşıya kalabiliyor. Bu hususta firmamız müşterilerin imdadına yetişiyor. Hertürlü telefon aksam değişikliği yazılımsal hata cihaz ekran değişimlerinde maliyetli ve kalite,müşteri memnuniyeti hususlarında zirvede olan firmamız tüm etkinliğiyle hizmete devam ediyor. Kadıköy cep dünyası yıllardır uzman kadrosuyla titizlikle çalışarak tüm iphone marka cep telefonlarını onarmakta her zaman müşterilerimizin yardımına koşuyor eğer cep telefonunuzun ekranı değişmesi gerekiyorsa bize her zaman güvene bilirsiniz müşterilerimiz bizim her zaman teminatımız olup referans göstermekten gurur duyduk.

İphone 13 Pro Max Ekran Değişimi Kadıköy

İphone 13 pro max ekran kırılmalarında eğer sorun giderilmez ise bu durum sonrasında dokunmatik kaybına, yazılımsal hatalara, pil veya ana kart hasarı oluşmasına neden olabilir. Bu durumda yapılacak aksiyonlar alınmaması iphone marka cep telefonunuzu sonsuza kadar kaybetmenizle sonuçlanabilir. Kullanıcıların çoğu cep telefonlarını tamir ettirdikten sonra da oluşan hatalardan dolayı mağduriyet yaşamaktadır. Bu hataların başlıca sebepleri çalıştıkları firmanın özensiz telefona müdahale etmesi veya tamir – onarım yapan ekibin tecrübesiz olmasından kaynaklıdır. Firma olarak en iyi hizmeti alacağınızın garantisini veriyoruz. İphone marka cep telefonlarınız bizim elimize ulaştığı gibi ezbere müdahaleden kaçınıp durum analizi yapmadan cep telefonunuza zarar vermemek adına en iyi şekilde inceliyoruz. Daha sonrasında son teknoloji ile donatılmış ekipmanlarımızla tamirata başlıyoruz. Üstelik tüm bunlar olurken sizin izleme fırsatınız bulunuyor. Yanlış duymadınız kafanız iphone model cep telefonunuzda kalmasın, hizmetimizi ve kalite standartlarımızı test etmeniz adına ekran değişimi yapılırken gözleriniz önünde yapıyoruz. Bu hizmeti almak istiyorsanız bizi arayabilir veya firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

İphone 13 Pro Max Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

İphone 13 pro max ekran değişiminizi gerçekleştirmek için sizi firmamıza bekliyoruz. Bir çok firmanın yaptığı hatalardan kaçınıp her zaman en iyi hizmeti vermek adına sizi ağırlamaktan onur duyarız. Cep telefonunuzu asla günlerce bekletmiyoruz bu hususta çok titiz ve çok dikkatliyiz. Kafadan salma tamirat yöntemine karşıyız titizlikle ve son teknoloji ekipmanlarla cep telefonlarınızı onarıyoruz. Firmamız elektrikten arındırılmış özel steril odalarda ekran değişimlerini gerçekleştirmektedir. Bu sayede cep telefonunuzda oluşacak yazılımsal veya kısa devre gibi sonuçlardan da kaçınmış oluyoruz. Diğer firmalarda olduğu gibi sizden habersiz asla istemediğiniz herhangi bir tamiratı da yapmıyoruz. Diğer firmalar bu yöntemi kullanarak müşterilere ekstra maliyet haksız kazanç elde etmeyi hedeflerken biz her zaman en iyi hizmet vermekle beraber en ekonomik ve en kaliteli parçaları kullanarak müşterilerimizin güler yüzlü ayrılmasına özen gösteriyoruz. Bu yüzden uzman ekibimiz ekran değişimi yapılırken cep telefonunuzda ekstra bir hata veya ilerde size sorun yaratacak bir sorunla karşılaşırsa haberiniz olmadan müdahale etmekten kaçınır isteğiniz üzerine yapılır üstelik ekran değişimi yapılırken bu hata tespiti sırasında sizin de orda olmanız ve izlemeniz sizin de içinizi rahatlatacaktır. İphone 13 Pro Max ekran değişimi cep telefonunuz bize ulaştığında ekibimiz tarafından incelenir ve daha sonra ekran değişimine başlanır bu süre ortalama 30-60 dakika arasındadır daha sonrasında cep telefonunuzda herhangi bir sorun söz konusu değilse cep telefonunuz size teslim edilir.

Kadıköy Cep Dünyasına Güvenebilirmiyim ?

Yıllardır bu sektörde sayılı firmalar arasında yer almaktayız sadece İstanbul da olmayıp türkiye’nin dört bir tarafından müşterilerimiz bulunmaktadır. Her zaman kaliteli işler yapmayı hedefleyip müşteri memnuniyetini önemseriz. Firmamız hakkında Google üzerinden ufak bir arama yaptığınız taktirde müşterilerimizin bizi değerlendirdiği kalitemizi eleştirdiği bir çok yorumla karşılaşacaksınız bu size güven teminatı adına yardımcı olacaktır onun dışında firmamızı ziyaret ederek kendiniz karar verebilir en uygun ve kaliteli hizmetleri almak adına sizleri ağırlamaktan onur duyarız.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments