Yazan:admin / BlogBlog / 0 Yorum

iPhone 13 Pro Ekran Değişimi

Telefonunuzun bir kaza sonucu ekran çatlaması, ekran kırılması, görüntü gelmemsi, yeşil çizgiler gibi sorunlar oluştuysa ekran değişimi yaptırmanız gerekmektedir. Ekran değişimi servisimizde 30 40 dakika gibi bir zamanda göz önünde müşteri yanında yapılmaktadır. İşlemlerimiz sırasında siz kahvenizi yudumlarken işlemleri birebir izleyebilmektesiniz. Onarım işleminin sonunda ise ekran koruyucu hediyemiz ile cihazınızı size teslim ediyoruz.

iPhone 13 Pro Bozuk Ekran Nasıl Anlaşılır?

Bir kaza sonucu iPhone 13 pro cihazınızda görüntünün tamami ile veya kısmen gitmesi sonucu sorunun ekrandan mı yoksa başka bir arıza mı var sorusu aklımıza geliyor. Cihazınızda yeşil çizgiler veya mürekkep dağılması gibi bir görüntü mevcutsa ekranının kırıldığını anlayabilirsiniz. Ekranda görüntünün tamamı ile olmaması sesin olup görüntünün olmaması durumunda olmaması durumunda ise büyük ihitmalle sorun ekrandandır iç ekran kırıldığı için görüntü hiç olmayacaktır. Bazı durumlarda cihazın düşmesinden sonra anakartında veya başka aksanlarında da sorun olabilmektedir. Sorunun tam olarak ne olduğuna göz önünde bakıp tüm işlemleri detaylı bir şekilde ele almaktayız.

Servisimizde iPhone 13 Pro Ekran Değişimi Nasıl Yapılıyor ?

iPhone 13 pro ekran değişimi için servisimize ilk geldiğiniz andan son ana kadar cihazınız gözününüz önünden ayrılmadan  onarım işlemi tamamlanmaktadır. İşlemler sonrasında ise ekran koruyucu hediyemizi takım o şekilde teslim etmekteyiz. İşlemler sonrası ödeme sırasıda ise işlemi bizde yaptırdığınıza dair belge ile teslim etmekteyiz. Onarım işlemlerini büyük bir titizlik ve ciddiyet ile yürütmekteyiz bu yüzünden alanında uzman Apple teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

Apple iPhone 13 Pro Ekran Değişimi Ne Kadar Sürmektedir?

iPhone 13 pro ekran değişimi süresi 30 – 40 dakika sürmektedir. İşlemler firmamızdaki anlık yoğunluğa bağlı olmakla beraber maksimum 40 dakikada tamamlanmaktır. İşlemler sırasında çayınızı veya kahvenizi yudumlarken kısa süre içinde onarım işlemini bitirmekteyiz. Bu sayede günlük hayatınıza ara vermeden boşa zaman harcamanızı engelleyerek tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Apple 13 Pro Cep Telefonu Ekran Değişimi Fiyatı

Ekran değişimi fiyatlandırması yaparken her zaman en uygun fiyat en kaliteli hizmet politikamıza bağlı olarak bütçe dostu bir fiyatlandırma seçmekteyiz. iPhone 13 pro ekran değişimi fiyatı fiyatı 3250 TL’dir. Fiyatlandırma dolar kuruna bağlı olmakla beraber değişiklik göstereceği için firmamıza uğramadan önce fiyat bilgisi almanız daha sağlıklı olacaktır. Fiyatlandırma yaparken en uygun fiyata en kaliteli hizmeti vereceğimize emin olabilirsiniz zamandan tasarruf edeceğiniz gibi aynı zamanda fiyat olarakta en kaliteli hizmeti olabildiğince en uygun fiyata sahip olacaksınız.

iPhone 13 Pro Dokunmatik Ekran Değişimi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kargo ve Kurye Hizmetiniz Mevcut Mu ?

Onarım ve tamir işlemlerimiz hepsinde kurye ve kargo hizmetimiz mevcuttur. Kargo gönderimleri aynı gün içinde onarım işlemi yapılıp tekrardan kargoya verilemektedir. Ayn şekilde istanbul içi kurye ile gönderimlerde aynı gün içinde onarılıp tekrardan gönderilmektedir. ( Saat 15.00’a kadar bize ulaşımı gerçekleştiyse ).

Göz önünde telefon tamiri yaptığımız gibi kargoyla, kuryeyle yapılan gönderimlerde de göz önünde onarım işlemi yapmaktayız peki bunu nasıl yapıyoruz.

Cihaz bize ulaştığı andan tekrardan paketleme işlemine kadar sizi görüntülü arayıp veya video kaydı alıp size ulaştırmaktayız. İşlemleri büyük bir şeffaflık ve ciddiyet ile yürütmekteyiz. İşlemleri birebir görüp yapılan işlemlere de şahit olmaktasınız.

iPhone 13 Pro Ekran Değişimi Sırasında Bilgilerim Silinir Mi ?

 iPhone 13 pro ekran değişimi işlemi yapılırken hiç bir veriniz kaybolmaz silinmez. Cihaz ekranı değişmeden önce olan tüm veriler tekrardan cihazınızda olacaktır. Ekran değişimi hiç bir şekilde veri kaybolmasına sebebiyet vermemketedir. Yaptığımız işlemler sonrasında tüm testlerini yapıp o şekilde cihazın teslimini gerçekleştirmeyiz.

iPhone 13 Pro Cihazlar İçin Orijinal Ekran Mı Kullanılıyor ?

Orijinal iPhone 13 Pro ekranı için arayışınız mevcut ise sizlere iphone 13 pro cihazın ekranının sadece yetkili servislerinde olduğunu söyleyebiliriz. Orijinal ekran yetkili servis dışında hiç bir yerde bulunmaz. Bizim kullandığımız ekran çoğu yerde orijinal diye kullanılan AA+ kalitede en üst segment ekranları kullanmaktayız. Ekranlarımız 3 4 ayrı testten geçtikten sonra kullanıma sunulduğu için ekran kaynaklı hiç bir sıkıntı olmadan sizlere göstererek testlerini yaparak teslimini yapıyoruz.

iPhone telefonlarda orijinal ekran videomuzda orijinal ekran hakkında derlememizi izleyip detaylı bir şekilde tüm bilgileri öğrenebilirsiniz. Kanalımıza abone olup videoyu beğenmeyi unutmayın :))

 

 

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments