Yazan:admin / BlogBlog / 0 Yorum

iPhone 13 Ekran Değişimi Fiyatı

Çoğu telefonlarda bir kaza sonucu karşılaşılan ekran kırılması iPhone 13 içinde yaşadıktan sonra iPhone 13 ekran değişimi arıyorsanız servisimiz tam size göre. iPhone 13 ekran tamirini tüm işlemleri bire bir izleyeceğiniz şekilde dizayn edilmiş olan teknik servisimizde yapmaktayız. İşlemleri göz önünde yapmamız ile birlikte telefon onarım sektörüne karşı olan ön yargıları yıkmayı hedeflemekteyiz bu sayede bilgilerim kopyalandı mı, okundu mu yada parçalarım başka parçalar ile değiştirildi mi gibi sorunlarınızdan kurtulmuş olacaksınız.

iPhone 13 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürüyor ?

Cihazınız ilk olarak kısa bir incelemeden geçtikten sonra iPhone 13 ekran değişimi süresi servisimizde yoğunluğa bağlı olmakla beraber 20 dakika ile 1 saat arasında değişen sürede değişmektedir. Kargo ile olan gönderimlerde ise cihazın bize ulaştığı gün onarımını gerçekleştirip tekrardan kargoya vermekteyiz. iPhone ekran değişimi ile beraber batarya, hoparlör gibi değişimlerimiz de kısa sürede yapılmaktadır. İşlemlerinizi alanında uzman Apple Teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

iPhone 13 Ekran Değişimi Servisi Kadıköy

Cep telefonu onarım servisimiz sadece Kadıköy’de hizmet veren tek şubesindedir. iPhone 13 ekran değişimi Kadıköy servisimiz merkezi konumu sayesinde bir çok toplu taşıma aracı ile ulaşabilirsiniz. Ekran değişimi servisimizde işlemler sonrasında da ekran koruyucu hediyemiz mevcuttur. Cep telefonu tamirinde en çok tercih edilen servislerden biri olan servisimiz Google üzerinden en çok olumlu yoruma sahip teknik servistir.

Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?

Kadıköy Cep Dünyası olarak en uygun fiyatla en kaliteli ekran değişimi fiyatı vermekteyiz. iPhone 13 ekran değişimi fiyatı 2750 TL’dir. Fiyatlar dolar kuruna bağlı olduğu için fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir güncel fiyat için bizi aramanız daha sağlıklı olacaktır.

 

iPhone 13 Ön Cam Değişimi Yapıyor Musunuz?

iPhone 13 ön cam ekran dokunmatik camı değişimi işlemini kesinlikle yapmamaktayız. Ön cam değişimi sırasında yüksek ısı veya soğuk ile ön cam sökülmektedir. Bu yüksek veya düşük derece ısı ekran dokunmatiğine zarar vermektedir. Yeni “Yan Sanayi” ön cam ise kimyasal yapıştırıcı ile yapıştırılmaktadır. O kimyasal yapıştırıcı ilerleyen zamanda iç ekrana akıp siyah lekeler, sarı lekeler oluşturmaktadır. Bu işlemler yapan kişinin profesyonelliğine bağlı değildir. Yani profesyonel yapanda amatör olarak yapandan da bu problemi yaşama ihtimaliniz muhtemeldir.

iPhone 13 Ekran Değişimi Kargo ile Teslimat

iPhone 13 telefonunuzda yaşadığınız tüm sorunlarda cihazınızı bize gönderebilir veya iş yerimize gelebilirsiniz. Aynı zamanda İstanbul içi kurye hizmetimizde mevcuttur. Kargo gönderimleri için bizi arayıp fiyat bilgisi almanız gerekiyor ardından ise bize gönderebilirsiniz. Göndermeden önce cihazın sim kartını ve kılıfını göndermemeniz gerekmektedir. Gönderim sırasında cihazınızı yolda zarar görmeyecek bir şekilde paketleme yapmanızda gerekiyor. Cihaz bize ulaştığı an isterseniz sizi görüntülü arayıp cihazın açılışından paketlenip gönderimine kadar olan süreci görüntülü arama ile izleyebilirsiniz veya kamera kaydını isteyebilirsiniz.

Neden Kadıköy Cep Dünyası ?

Kadıköy Cep Dünyası alanında uzman ekip arkadaşları ile hizmet veren bir teknik servistir. Servisimiz Türkiye’nin en çok olumlu yorumuna sahip teknik servisidir. Her geçen gün müşterilerimizden aldığımız öneri – şikayetler ve teşekkürleri sayesinde firmamızı sizin için bir adım daha ileriye taşıdık. Hakkımızda yapılan yorumlara ulaşmak için TIKLAYIN

iPhone 13 Dokunmatik Ekran Değişimi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

iPhone 13 Ekran Değişimi Sırasında Bilgilerim Silinir Mi ?

Cep telefonu onarımlarınız sırasında hiçbir şekilde verilerin silinmesi söz konusu değildir. Ekran, batarya şarj soketi gibi değişimlerde verilen silinmemektedir. Anakart, sıvı temas, cihazın açılmaması gibi sorumlarda ise silinme olma ihtimali mevcutsa işlemlerden önce bilgilendirme yapılmaktadır.

Diğer iPhone 13 Onarımlarınız nelerdir ?^

iPhone 13 ekran değişimi, batarya değişimi, arka cam değişimi, şarj soketi değişimi, hoparlör değişimi, ön arka kamera değişimi gibi tüm parça değişimi işlemlerini yapmaktayız.

iPhone 13 Batarya ve Arka Cam Değişimi İşlemleri Ne Kadar Sürmektedir ?

iPhone 13 batarya değişimi işlemi yoğunluğa göre 20 30 dakika içinde tamamlanmaktadır. iPhone 13 arka kapak cam değişiminde ise çok fazla bir işçilik olduğu için biraz daha fazla uzun sürmektedir. Yoğunluğa bağlı olmakla beraber 1 saat 3 saat arasında sürmektedir.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments