iPhone 12 Pro Max Ekran Değişimi

iPhone 12 Pro Max ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilir ve uzman ekibimiz ile hızlı çözümler elde edebilirsiniz. Servisimiz bünyesinde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın iPhone ekranlar ve son teknoloji ekipmanlar ile yapılır. Orijinale en yakın ekranlar ile telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özelliklerde performans olarak herhangi bir düşüş yaşanmaz. Ayrıca servisimizde tüm ekran değişimleri siz değerli müşterilerimiz için;

  • Orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan veriler asla silinmez.
  • Ayrıca değişimler parça ve işçilik garantisi ile gerçekleştirilir.
  • Bunun yanında steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlem yapılır.
  • Ekran değişimi sırasında işlemlerin tamamı sizlerin gözü önünde olur.

iPhone 12 Pro Max ekran değişimi için sizler de cep telefonlarınızı kargo ile teknik servisimize gönderebilir ve ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları hızlı bir şekilde ortadan kaldırabilirsiniz. Teknik servisimize kargo ile göndermiş olduğunuz telefonlarınız, kısa sürede ekran değişimi yapılarak tekrar kargo ile tarafınıza geri gönderilir. Ayrıca kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri tamamen firmamız tarafından karşılanır. Bunların yanı sıra kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için garanti kapsamında hizmetler sunan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de telefon ekranlarınızda oluşan tüm problemleri en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Değişim sonrasında ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için de ücretsiz destek sunduğumuzu belirtmek isteriz.

iPhone 12 Pro Max Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir mi?

iPhone ekran değişimi için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve konusunda uzman bir ekip ile hızlı ve kaliteli çözümler elde edin. Telefon servisimizde ekran değişimleri her zaman son teknoloji ekipmanlar ile sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir. Bunun yanında değişimler steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber asla silinmez ya da zarar görmez. Uzman ekibimiz bilgilerinize zarar vermeyecek şekilde yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler yapar. Böylece bilgileriniz asla silinmez ya da kaybolmaz. Telefonlarınızda yer alan bilgiler sizler için çok fazla önem taşıyorsa, sizler de hemen bizimle iletişime geçebilir ve ekran değişimi hizmetlerini bizden alabilirsiniz.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

iPhone ekran değişimi hizmetlerinde hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız, aynı zamanda siz müşterileri için kargo ile hizmet verir. Teknik servisimize gelme imkanınız olmaması halinde sizler de telefonlarınızı kargo ile bizlere gönderebilir ve değişim hizmetleri alabilirsiniz. Kargo aracılığı ile servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız, kısa süre içerisinde ekran değişimi yapılarak tekrar kargo ile tarafınıza geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından ödenir.

iPhone 12 Pro Max Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Telefon servisimizde ekran değişimleri oldukça hızlı ve kaliteden ödün vermeden gerçekleştirilir. Sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için bizimle iletişime geçebilir ve ekran sorunlarınızdan kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz. Servisimizde tüm ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilir. Bunun ardından yeni ekranlarınızda birtakım testler ve kontroller yapılır. Kontroller sonrasında herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. yapılarak telefonlarınız teslim edilir. Diğer yandan sizler de değişim sonrasında kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

iPhone 12 Pro Max Uygun Fiyatlı Ekran Değişimi

Sizler de iPhone ekran değişimi hizmetlerinde hızlı ve kaliteli çözümlerin yanı sıra bütçenize uygun çözümler için servisimize gelebilirsiniz. Uygun fiyatlı ekran değişimi hizmetleri ile sizlere yardımcı olan firmamız, aynı zamanda profesyonel çözümler ortaya koyar. Bunun yanında servisimiz sektör genelinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalardan biridir. Bu nedenle sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler için bizi tercih edebilir ve uzman ekibimiz ile hızlı çözümler elde edebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments