iPhone 12 Pro Max Arka Cam Değişimi

iPhone 12 Pro Max arka cam değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile hizmet veren teknik servisimiz, aynı zamanda son teknoloji ekipman ve donanımlar ile sizlere yardımcı olur. Servisimizde arka cam değişimleri neredeyse el değmeden gerçekleştirilir. Değişim sırasında lazer makinesi kullanılır ve bu sayede telefonlarınızın diğer aksamları zarar görmeden işlem yapılır. Bunların yanı sıra uygun fiyat aralıkları ile hizmet veren firmamız, her zaman bütçenize uygun çözümler ile siz müşterilerine yardımcı olur.

iPhone 12 Pro Max arka cam değişimi ile sizler de teknik servisimizden garanti kapsamında hizmetler alabilirsiniz. Servisimizde iPhone arka cam değişimi hizmetleri en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile gerçekleştirilir. Bunun yanında 6 aylık süre içerisinde arka cam ile ilgili yaşadığınız herhangi bir sorun karşısında ücretsiz destek sunulur. Firmamız, servisimize gelme imkanınız olmadığı durumlarda kargo gönderim hizmeti ile sizlere yardımcı olur. Kargo ile iPhone telefonlarınızı servisimize göndermeniz ardından ekran değişimleriniz en kısa süre içerisinde yapılır. Daha sonra ise gerekli testler ve kontroller yapılarak telefonlarınız yine kargo ile tarafınıza ulaştırılır. Kargo ücretleri ise çift taraflı olarak firmamız tarafından ödenir.

iPhone 12 Pro Max Arka Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone arka cam değişimi için sizler de bizimle iletişime geçebilir ve konusunda uzman bir ekip ile hızlı ve kaliteli çözümler elde edebilirsiniz. Teknik servisimizde arka cam değişimleri için son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Bu ekipmanların başında ise lazer makinesi gelir. Lazer makinesi ile telefonlarınıza hiçbir şekilde zarar verilmeden değişimler gerçekleştirilir. iPhone 12 Pro Max arka cam değişimi ise firmamız bünyesinde aşağıdaki gibi yapılır;

  • Arka cam değişimleri için servisimiz bünyesinde her zaman lazer makinesi kullanılarak yapılır.
  • Bu makine ile yapılan değişimler sırasında telefonlarınızın diğer donanımları hiçbir şekilde zarar görmez.
  • Her ne kadar bazı servisler arka cam değişimlerini bıçak ya da tornavida gibi aletlerle yapsa da bu oldukça yanlış bir uygulamadır. Çünkü bıçak ya da tornavida gibi aletler ile telefonların hasar alması mümkündür. Ancak firmamız arka cam değişimlerinde her zaman lazer makinesi ile hizmet verir ve bu sayede sorunsuz bir değişim hizmeti ortaya koyar.
  • iPhone telefonların arka camlarına lazer cihazı ile gönderilen lazer dalgaları, burada yer alan epoksi malzemenin yakılmasına yardımcı olur. Böylece arka cam yerinden kolayca çıkarılır.
  • Kırık ya da çatlak arka camın çıkarılmasının ardından ise yüzey lazer makinesi kullanılarak iyice temizlenir ve ardından yen arka camın yerleştirilme işlemine geçilir.

iPhone 12 Pro Max Garantili Arka Cam Değişimi

Telefon servisimizde arka cam değişimleri her zaman garanti kapsamında gerçekleştirilir. Sizler de kırık, çizik ya da çatlak arka cam değişimi için servisimize gelebilir ve bizimle en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmetleri alabilirsiniz. Bunun yanında değişim sonrasında karşı karşıya kaldığınız sorunlar için de ücretsiz destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

iPhone 12 Pro Max Arka Cam Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

iPhone arka cam değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için profesyonel bir işçilik ortaya koyan teknik servisimiz, aynı zamanda steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında işlem yapar. Bunun yanında değişimler sizlerin yanında ve gözü önünde son teknoloji ekipmanlar ile yapılır. Arka cam değişimi ardından telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez. Çünkü değişim sırasında alanında uzman ekibimiz bellek birimi üzerinde herhangi bir işlem yapmaz ve bu nedenle telefonlarınızdaki fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.

iPhone 12 Pro Max Arka Cam Değişimi Ne Kadar Sürer?

Teknik servisimizde iPhone arka cam değişimi deneyimli ve tecrübeli bir ekip ile gerçekleştirilir. Bunun yanında arka cam değişimleri ortalama 2 saat gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Arka cam değişimi sonrasında ise telefonlarınızda gerekli testler ve kontroller yapılarak teslimata sunulur. Bunların yanı sıra sizler de arka cam değişimi sonrasında kendi telefonlarınızı kontrol edebilir ve buna göre teslim alabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments