iPhone 12 Pro Ekran Değişimi

iPhone 12 Pro ekran değişimi için siz de bizi tercih edin ve ekranlarınızda oluşan sorunlar için sizlere etkili ve kalıcı çözümler ile yardımcı olalım. Uzman ve deneyimli teknisyenleri ile ekran değişimi hizmetleri sunan firmamız, son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapar. Ayrıca değişim sırasında her zaman orijinale en yakın iPhone ekranlar kullanır. Böylece telefon ekranlarınız dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı açısından eski performansına geri döner. Firmamız siz müşterileri için ekran değişimlerinde;

  • Her zaman orijinale en yakın iPhone ekranlar kullanır.
  • Bunun yanında ekran değişimlerinde en az 6 ay garanti kapsamında hizmet verir.
  • Değişim sırasında tüm işlemler özel kameralar ile kayıt altına alınır.

iPhone 12 Pro Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone ekran değişimi firmamızda uzman ve deneyimli bir ekip eşliğinde yapılır. Ayrıca sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında değişim hizmeti verilir. Ekran değişimi sırasında telefonlarınız yüksek ısıya maruz kalmadığı gibi yapıştırıcı madde kullanılmaz.

Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgileriniz asla silinmez ya da zarar görmez. Ayrıca değişim sonrasında telefona takılan yeni ekran üzerinde birtakım testler gerçekleştirilir. Yeni ekran aynı zamanda sizlerin de kontrolüne sunulur ve bunun ardından teslimat yapılır.

Ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunan firmamız, ön cam değişimi yerine panelli ekran değişimleri ile hizmet verir. Değişim sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir. Bunların yanı sıra firmamızda oldukça uygun fiyat aralıkları ile ekran değişimi hizmetleri sunulur.

iPhone 12 Pro Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Teknik servisimizde yapılan ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan önemli bilgileriniz asla silinmez. Uzman çalışanlarımız telefonlarınızda sadece görüntü birimi üzerinde işlem yapar. Böylece telefonlarınızda bulunan video, fotoğraf, telefon rehberi, uygulama ve oyun gibi bilgiler hiçbir şekilde silinmez.

Sizler de iPhone telefonlarınızın ekranlarında yaşadığınız kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiği arızalarında hemen teknik servisimize gelin ve sizlere uzman ekibimiz ile kısa süre içerisinde kalıcı çözümler sunalım.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments