iPhone 12 Pro Arka Cam Değişimi

iPhone 12 Pro arka cam değişimi için hızlı ve güvenilir çözümler arıyorsanız, hemen teknik servisimize gelin ve iPgone telefonlarınızın arka cam değişimlerini bizimle yapın. Servisimizde iPhone arka cam değişimi hizmetleri lazer cihazları ile gerçekleştirilir. Son teknoloji ekipmanlar kullanılarak yapılan işlemler sonrasında telefonlarınızın arka kısımları orijinalden farksız olur. Yılların verdiği bilgi birikimi ve deneyim ile çalışmalarını sürdüren firmamız, her zaman alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile hizmet sunar.

iPhone 12 Pro arka cam değişimi konusunda siz müşterileri için hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adres olan teknik servisimiz, aynı zamanda garanti kapsamında arka cam değişimi yapar. Sizler de kırık, çizik ya da çatlak arka cam değişimi hizmetleri için hemen bizimle iletişime geçebilir ve teknik servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz. Üstelik değişim sonrasında yaşadığınız problemler için servisimizin ücretsiz destek sunduğunu da belirtmek isteriz. Bunların yanı sıra kargo ile arka cam değişimi yapan firmamız, iPhone telefonlarınızı bizlere göndermenizin ardından aynı gün içerisinde arka cam değişimleri yapar. Sonrasında ise gerekli testleri ve kontrolleri gerçekleştirerek yine kargo ile telefonlarınızı teslim eder. Ayrıca kargo ücretleri ise çift taraflı olarak firmamız tarafından karşılanır.

iPhone 12 Pro Arka Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

Teknik servisimiz bünyesinde iPhone arka cam değişimi her zaman deneyimli ve tecrübeli bir ekip ile gerçekleştirilir. Değişim sırasında son teknoloji ekipmanlar kullanılır ve tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Ayrıca arka cam değişimi sırasında kullanılan son teknoloji ekipmanlar ile telefonlarınız hiçbir şekilde zarar görmez ve işlemler oldukça kısa bir süre içerisinde yapılır. Genel olarak baktığımızda ise teknik servisimizde yapılan iPhone arka cam değişimleri aşağıdaki gibidir;

  • Telefon servisimizde arka cam değişimleri her zaman lazer makinesi ile gerçekleştirilir.
  • Bunun yanında lazer makinesi ile yapılan değişimler sırasında telefonlarınızın diğer donanımlarına hiçbir şekilde zarar verilmez.
  • Bazı teknik servisler arka cam değişimi için bıçak ya da tornavida gibi aletlerden yararlanır. Ancak bıçak ya da tornavida gibi kesici aletler değişim sırasında telefonlara zarar verebilir. Firmamız ise arka cam değişimlerinde profesyonel çözümler sunarak lazer makinesi ile sizlere yardımcı olur.
  • Lazer makinesi ile arka cama gönderilen lazer dalgaları arka kısımda yer alan epoksi malzemenin yakılmasını sağlar ve böylece arka cam kolayca yerinden çıkarılır.
  • Bu işlemin ardından ise yine lazer cihazı yüzey iyice temizlenir ve sonrasında arka cam değişimi yapılır.

iPhone 12 Pro Arka Cam Değişimi Ne Kadar Sürer?

Telefon servisimiz bünyesinde arka cam değişimi hizmetleri daima alanında uzman bir ekip ile gerçekleştirilir. Hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresi olan firmamız, ortalama 2 saat gibi kısa bir sürede değişim yapar. Ayrıca iPhone telefonlarınızda arka cam değişimi yapılmasının ardından gerekli testler ve kontroller gerçekleştirilerek telefonlarınız teslim edilir. Değişim sonrasında sizler de kendi telefonlarınızı kontrol ederek teslim alabilirsiniz.

iPhone 12 Pro Arka Cam Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

iPhone 12 Pro arka cam değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için her zaman konusunda uzman ve tecrübeli ekibi ile hizmet veren teknik servisimiz, her zaman son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapar. Bunun yanında tüm arka cam değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında işlem yapılır. Ayrıca değişim sırasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Arka cam değişimi sonrasında ise telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Çünkü alanında uzman ekibimiz değişim esnasında telefonlarınızın bellek birimi üzerinde herhangi bir işlemde bulunmaz.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

iPhone telefonlarınızın arka cam değişimi için servisimize gelme imkanınız olmaması halinde sizler de telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve bu şekilde yaşadığınız sorunları çözüme ulaştırabilirsiniz. Kargo ile teknik servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız, kısa süre içerisinde arka cam değişimleri yapılarak tekrar kargo ile tarafınıza geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri ise çift taraflı olarak firmamız tarafından ödenir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments