iPhone 12 Mini Ekran Değişimi

iPhone 12 Mini ekran değişimi konusunda sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler için bizimle iletişime geçebilir ve alanında uzman bir ekip ile ekranlarınızda yaşadığınız sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Servisimiz bünysinde tüm ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ve orijinale en yakın iPhone ekranlar ile gerçekleştirilir. Bu sayede ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler açısından herhangi bir performans düşüş yaşanmaz. Ayrıca servisimizde tüm ekran değişimleri siz müşterilerimiz için;

  • Orijinale en yakın ekranlar kullanılarak gerçekleştirilir.
  • Ayrıca değişimin ardından telefonlarınızda bulunan bilgiler silinmez ya da kaybolmaz.
  • Değişim hizmetleri parça ve işçilik garantisi altında yapılır.
  • Ekran değişimleri her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir.
  • Diğer yandan ekran değişimi sırasında işlemlerin tamamı sizlerin gözü önünde olur.

iPhone 12 Mini ekran değişimi ile aynı zamanda cep telefonlarınızı servisimize gönderebilir ve bu sayede değişim hizmetleri alabilirsiniz. Kargo aracılığı ile servisimize göndermiş olduğunu telefonlarınızda ekran değişimleri kısa süre içerisinde yapılır. Bunun ardından ise gerekli testler ve kontroller gerçekleştirilerek telefonlarınız yine kargo ile teslim edilir. Kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından karşılanır. Diğer yandan servisimizde çizik, çatlak ya da kırık ekran değişimi hizmetleri garanti kapsamında gerçekleştirilir. Sizler de ekranlarınızda meydana gelen tüm problemler için servisimize gelebilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi altında ekran değişimi yaptırabilirsiniz.

iPhone 12 Mini Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Telefon servisimizde iPhone ekran değişimleri daima alanında uzman ve tecrübeli teknisyenler ile gerçekleştirilir. Ayrıca ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ile steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. değişim sırasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Bunun nedeni uzman ekibimizin telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde çalışmasıdır. Bu sayede telefonlarınızdaki fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da kaybolmaz.

iPhone 12 Mini Garantili Ekran Değişimi

iPhone ekran değişimlerinde siz müşterileri için hızlı ve güvenilir bir hizmet sunan firmamız, aynı zamanda garanti kapsamında çözümler ile sizlere yardımcı olur. Servisimiz bünyesinde kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetleri en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile gerçekleştirilir. Ayrıca değişim sonrasında yaşadığınız ekran sorunları için de ücretsiz destek sunulur.

iPhone 12 Mini Uygun Fiyatlı Ekran Değişimi

iPhone telefonlarınızın ekranlarında yaşadığınız sorunlar için hızlı ve kaliteli çözümlerin yanı sıra uygun fiyatlı bir değişim hizmeti için sizler de bizi tercih edebilirsiniz. Teknik servisimiz sektör bünyesinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalar arasında yer alır. Ekranlarınızda meydana gelen tüm problemler için sizler de bütçenize uygun çözümler için bizi tercih edebilir ve kısa süre içerisinde uzman bir ekip ile yapılan değişimler sonrasında telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

iPhone 12 Mini Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Servisimizde ekran değişimleri uzman bir ekip ve son teknoloji ekipmanlar ile oldukça hızlı bir şekilde yapılır. Yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde değişim tamamlanır ve bunun ardından gerekli testler ve kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir. Bunun yanında ekran değişimi sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol ederek telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

iPhone ekran değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için kargo ile hizmet veren firmamız, hızlı ve kaliteli çözümlerin en doğru adresidir. Eğer sizler de servisimize gelme imkanınız yoksa telefonlarınızı kargo ile bizlere gönderebilir ve kısa süre içerisinde değişim yapılan telefonlarınızı yine kargo aracılığı ile teslim alabilirsiniz. Ayrıca kargo ücretlerinin çift taraflı olarak firmamız tarafından karşılandığını da belirtmek isteriz.

iPhone 12 Mini Panelli Ekran Değişimi

Telefon servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Böylece telefon ekranlarınızı oluşturan iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilmiş olur. Ayrıca panelli ekran değişimleri sayesinde daha sonradan ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar oluşmaz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments