iPhone 12 Mini Arka Cam Değişimi

iPhone 12 Mini arka cam değişimi için sizler de bir an önce telefon sevişimiz ile iletişime geçin ve arka cam sorunlarınızda alanında uzman bir ekipten hizmet alın. Teknik servisimizde kırık, çizik ya da çatlak arka cam değişimi hizmetleri son teknoloji ekipmanlar ile yapılır. Ayrıca arka cam değişimi sonrasında telefonlarınızın görünümü orijinal haline geri döner. Bunun yanında kaliteli bir hizmetin yanı sıra her zaman uygun fiyat aralıkları ile değişim hizmeti sunulur. Arka cam değişimleri her zaman sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir. Bu sayede yapılan işlemleri sizler de bizzat yakından takip edebilirsiniz.

iPhone 12 Mini arka cam değişimi için telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve böylece arka camlarınızda karşılaştığınız sorunları kısa sürede giderebilirsiniz. Teknik servisimize kargo yoluyla ulaştırdığınız telefonlarınızda arka cam değişimleri kısa süre içerisinde yapılır ve ardından gerekli testler ve kontroller gerçekleştirilerek kargo adresinize gönderilir. Kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından karşılanır. Bunların yanı sıra çizik, çatlak ya da kırık arka cam değişimi hizmetleri, firmamız bünyesinde garanti kapsamında gerçekleştirilir. Servisimizde arka cam değişimleri en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile yapılır. Ayrıca değişim sonrasında ise arka cam ile ilgili yaşadığınız sorunlar için ücretsiz destek hizmeti verilir.

iPhone 12 Mini Arka Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone arka cam değişimi için sizler de teknik servisimize gelin ve uzman ekibimiz ve profesyonel çözümlerimiz ile kaliteli bir hizmet alın. Servisimizde çatlak, çizik ya da kırık arka cam değişimi için son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Böylece değişim sırasında telefonlarınızın diğer donanımları hiçbir şekilde zarar görmez. Teknik servisimizde iPhone arka cam değişimleri ise aşağıdaki gibi karşımıza çıkar;

  • iPhone arka cam değişimleri servisimiz bünyesinde her zaman lazer cihazı ile yapılır.
  • Bu sayede değişim sırasında telefonlarınızın diğer donanımları asla zarar görmez.
  • Birçok teknik servis arka cam değişimleri için bıçak ya da tornavida gibi aletler ile hizmet verir. Ancak servisimiz son teknoloji ekipmanlar ile değişim hizmeti sunar.
  • Lazer cihazı ile iPhone telefonların arka camına lazer dalgaları ya da ışıkları gönderilir. Bunun ardından gönderilen dalgalar burada yer alan epoksi malzemeyi yakar. Bu sayede arka camın çıkarılması oldukça kolay bir hale gelir.
  • Kırık ya da çatlak arka cam çıkarıldıktan sonra yüzey yine lazer makinesi ile temizlenir ve bunun ardından ise arka cam değişimi yapılır.

iPhone 12 Mini Arka Cam Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Teknik servisimizde iPhone 12 Mini arka cam değişimi hizmetleri her zaman alanında uzman bir ekip ve son teknoloji ekipmanlar ile yapılır. Bunun yanında değişimler için steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odaları kullanılır ve tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir. Ayrıca değişim sonrasında ise bellek birimi üzerinde herhangi bir işlem yapılmadığı için telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz.

iPhone 12 Mini Arka Cam Değişimi Ne Kadar Sürer?

Telefon servisimizde arka cam değişimleri uzman ekibimiz sayesinde oldukça hızlı bir şekilde yapılır. iPhone 12 Mini arka cam değişimi ortalama 2 saat gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır ve bunun ardından gerekli testler ve kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir. Diğer yandan değişim sonrasında sizler de kendi telefonlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından teslim alabilirsiniz.

iPhone 12 Mini Garantili Arka Cam Değişimi

Teknik servisimizde arka cam değişimleri her zaman garanti kapsamında sizlere sunulur. Kırık, çizik ya da çatlak arka cam değişimi için sizler de iPhone telefonlarınızı bizlere getirebilir ve servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz. Bunun yanında değişim sonrasında yaşadığınız sorunlar için de ücretsiz destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

iPhone 12 Mini Uygun Fiyatlı Arka Cam Değişimi

iPhone arka cam değişimlerinde siz müşterileri için daima kaliteli bir hizmetin yanı sıra uygun fiyat aralıkları ile değişim yapan firmamız, sizlere bütçenize uygun çözümler sunar. Sizler de arka cam değişimlerinde titiz ve profesyonel bir işçiliğin yanı sıra uygun fiyatlı bir hizmet arıyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments