iPhone 12 Ekran Değişimi

iPhone 12 ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli bir ekip ile gerçekleştirilir. Ekran değişimlerinde hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, aynı zamanda orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Orijinale en yakın iPhone ekranlar sonrasında telefon ekranlarınız performans açısından tamamen ilk gün ki haline geri döner. Servisimiz siz müşterileri için her zaman;

  • Orijinale en yakın iPhone ekranlar ile sizlere yardımcı olur.
  • Değiştirilen tüm parçalar için en az 6 garanti kapsamında hizmet verilir.
  • Değişim esnasında gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin gözü önünde yapılır.

iPhone 12 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Teknik servisimizde iPhone ekran değişimi sırasında her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılır ve uzman ve deneyimli bir ekip ile telefonlara müdahale edilir. Ekran değişimleri tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarımızda gerçekleştirilir.

Ayrıca servisimizde ekran değişimi sırasında hiçbir şekilde yapıştırıcı madde kullanılmaz. Bunun nedeni yapıştırıcı maddenin daha sonradan akması ve telefonda bulunan entegre devrelere zarar vermesidir. Servisimizde telefonlarınız yüksek ısıya maruz kalmadan ekran değişimi yapılır ve bu sayede ilerleyen zamanlarda istenmedik arızalar meydana gelmez.

Diğer yandan ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan tüm bilgileriniz olduğu gibi kalır. Yani bilgileriniz asla zarar görmez ya da silinmez. Değişim sonrasında ise yeni ekranlar bir dizi teste tabi tutulur ve sizlerin de telefon ekranlarınızı test etmenize izin verilir.

iPhone 12 Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Servisimiz ekran değişimlerinde her zaman uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile sizlere yardımcı olur. Bunun yanında değişim sırasında telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde işlem yapılır. Bu sayede cihazınızda yer alan videolar, fotoğraflar, uygulamalar, oyunlar ve rehber gibi veriler asla silinmez ya da zarar görmez.

Siz de kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiğinde sorun yaşadığınız iPhone telefonlarınızı hemen servisimize getirin ve sizlere son teknoloji ekipmanlar ve uzman bir ekip ile yardımcı olalım. Ayrıca servisimizde oldukça uygun fiyatlar ile ekran değişimi hizmetleri alabileceğinizi belirtmeden de geçmeyelim.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments