iPhone 12 Arka Cam Değişimi

iPhone 12 arka cam değişimi için sizler de bir an önce firmamız ile iletişime geçin ve konusunda uzman bir ekip ile hızlı ve kaliteli çözümler elde edin. Teknik sevişimiz iPhone arka cam değişimlerinde uzun yıllardır hizmet veren ve kaliteli işçiliği ile profesyonel çözümler sunan firmalar arasında yer alır. Sizler de kırık, çatlak ya da çizik arka cam değişimi için firmamıza gelebilir ve sorun yaşadığınız arka camlarınızı bizimle kısa sürede değiştirebilirsiniz. Uygun fiyat aralıklarının yanı sıra hızlı ve güvenilir çözümler için bizi tercih edin ve telefonlarınızın arka camlarında yaşadığınız sorunlardan bir an önce kurtulun.

iPhone 12 arka cam değişimi hizmetleri, firmamız bünyesinde son teknoloji ekipmanlar ile gerçekleştirilir. Yapılan değişim sonrasında iPhone telefonlarınızın arka kapağı orijinal görünümüne geri gelir. Ayrıca arka cam değişimleri garanti kapsamında gerçekleştirilir. Kırılan, çizilen ya da çatlayan arka kapaklar için en az 6 ay parça ve işçilik garantisi sunan firmamız, değişim sonrasında yaşadığınız sorunlar için de ücretsiz destek sunar.

iPhone 12 Arka Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone 12 araka cam değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için her zaman uzman bir ekip ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda son sistem ekipman ve donanımlar ile işlem yapar. Ayrıca değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Arka cam değişimleri için her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odaları kullanılır. Bu sayede arka cam değişimleri için gereken ortam oluşturulmuş olur. iPhone arka cam değişimi firmamız bünyesinde aşağıdaki gibi gerçekleştirilir;

  • iPhone 12 arka cam değişimi firmamızda lazer makinesi ile yapılır.
  • Lazer cihazı ile değişim esnasında diğer donanımlara hiçbir şekilde zarar verilmez. Ayrıca tek bir vida dahi sökülmeden değişim işlemleri gerçekleştirilir.
  • Bunun yanında arka cam değişimi sırasında bıçak ya da tornavida gibi aletler kullanılmaz. Bu tür aletlerin kullanımı telefonların kasasına ya da farklı donanımlarına zarar verir.
  • Lazer makinesi ile arka cama gönderilen lazer ışıkları bulunan epoksi malzemenin yakılmasını sağlar ve arka cam yerinden kolayca çıkarılır.
  • Yapılan bu işlemlerin ardından ise yüzey tekrar lazer cihazı kullanılarak ile temizlenir ve sonrasında arka cam değişimi gerçekleştirilir.

iPhone 12 Arka Cam Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

iPhone ekran değişimi konusunda sizlere alanında uzman bir kadro ile hizmet veren firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Arka cam değişimi sırasında bellek birimi üzerinde işlemler yapılmaz ve bu nedenle değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve telefon rehberi gibi bilgiler asla silinmez. Son teknoloji lazer cihazı ile gerçekleştirilen arka cam değişimi sayesinde bilgiler zarar görmez. Sizler de bilgi güvenliğine önem veriyorsanız, bu konuda firmamızı tercih edebilir ve iPhone telefonlarınızın arka cam değişimleri için bizi tercih edebilirsiniz.

iPhone 12 Arka Cam Değişimi Ne Kadar Sürer?

Teknik servisimizde iPhone arka cam değişimi hizmetleri oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Ortalama 2 saat gibi kısa bir sürede arka cam değişimi tamamlanır ve bunun ardından gerekli testler ve kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir. Bu sayede günlerce beklemek zorunda kalmazsınız. Ayrıca arka cam değişimi ardından sizler de gerekli kontrolleri yapabilir ve bunun ardından telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

iPhone 12 Garantili Arka Cam Değişimi

iPhone telefonların arka cam değişimlerinde garantili çözümler sunan firmamız, siz müşterileri için hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de kırık, çizik ya da çatlak arka cam değişimi için bizimle iletişime geçebilir ve firmamız ile en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca firmamız tarafından yapılan arka cam değişimleri sonrasında yaşanan sorunlar için ücretsiz destek sunduğumuzu da belirtmek isteriz.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

iPhone telefonlarınızın arka camlarında yaşadığınız sorunlar karşısında kaliteli ve hızlı çözümler arıyorsanız, kargo yoluyla da telefonlarınızı bizlere gönderebilirsiniz. Servisimize gelme imkanınız olmaması halinde telefonlarınızı bizlere gönderin ve arka cam değişimlerini en kısa sürede yaparak telefonlarınızı yine kargo ile sizlere geri gönderelim. Kargo ile gerçekleştirilen arka cam değişimlerinde kargo ücretleri tamamen firmamıza aittir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments