Iğdır Ekran Değişimi

 

Iğdır ekran değişimi hizmetleri ile sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız, aynı zamanda alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile sizlere yardımcı olur. Bunun yanında servisimizde ekran değişimleri için her zaman orijinali en yakın ekranlar kullanılır. Böylece telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi önemli özellikler ilk gün ki performansına geri döner. Teknik servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Ekran değişimleri daima orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Ayrıca değişimler parça ve işçilik garantisi ile sizlere sunulur.
  • Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez ya da zarar görmez.
  • Değişimler için her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır.
  • Bunların yanı sıra değişim esnasında telefonlarınızda gerçekleştirilen işlemler sizlerin göz önünde olur.

Iğdır ekran değişimi ile sizler de telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve bu şekilde ekran sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Teknik servisimize kargo ile göndermiş olduğunuz telefonlarınız, en kısa sürede ekran değişimi yapılarak tekrar kargo yoluyla tarafınıza geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından karşılanır. Servisimizde ekran değişimleri daima garanti kapsamında sizlere sunulur. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm problemleri Iğdır garantili ekran değişimi sayesinde giderebilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantili ekran değişimleri yaptırabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Iğdır

iPhone ekran değişimi için sizler de daha fazla zaman kaybetmeden hemen firmamız ile iletişime geçin ve uzman ekibimiz ile hızlı çözümler elde edin. Servisimizde iPhone ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Ayrıca ekran değişimleri için steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odaları kullanılır.

Telefonlarınızda yapılan ekran değişimleri sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Ayrıca değişim sonrasında bilgileriniz silinmez ya da zarar görmez. Ekran değişimleri ise yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Bunun ardından ise ekranlarınızda gerekli kontroller gerçekleştirilerek telefonlarınız teslim edilir.

Samsung Ekran Değişimi Iğdır

Samsung ekran değişimi hizmetleri ile siz müşterileri için alanında uzman ve deneyimli çalışanları ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapar. Bunun yanında teknik servisimizde Samsung ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bu sayede ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi önemli özellikler ilk gün ki performansına geri döner.

Bunların yanı sıra değişimler her zaman garanti kapsamında yapılır. Sizler de ekran değişimlerinde hızlı ve güvenilir çözümlere Iğdır garantili ekran değişimi ile ulaşabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz. Ayrıca teknik servisimizde yapılan değişimler sonrasında yaşadığınız ekran sorunları için de ücretsiz destek verdiğimizi belirtmek isteriz.

Xiaomi Ekran Değişimi Iğdır

Xiaomi ekran değişimi için sizler de hem kaliteli hem de profesyonel çözümler arıyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere uzman ekibimiz ile yardımcı olalım. Telefon servisimiz Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Bunun yanında servisimizde değişimler tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgiler silinmez ya da zarar görmez. Ayrıca değişimin hemen ardından ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller gerçekleştirilir. Ekranlarınızda herhangi bir sorun görülmemesi halinde sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Değişim sonrası sizler de kendi ekranlarınızı kontrol ederek telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi Iğdır

Huawei telefonların ekran değişimlerinde alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile hizmet veren firmamız, daima orijinali en yakın Huawei ekranlar ile sizlere yardımcı olur. Ekran değişimleri sonrasında telefonlara da yer alan bilgileriniz silinmez. Ayrıca servisimizde ön cam değişimi değil, panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede telefon ekranlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi ekran sorunları meydana gelmez.

Ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunan firmamız, sizlere her zaman hızlı ve güvenilir çözümler ile yardımcı olur. telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm sorunları sizler de garantili ekran değişimi Iğdır ile kısa sürede çözüme ulaştırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments