Huawei Şarj Soketi Değişimi
Yazan:admin / Blog / 0 Yorum

Huawei Şarj Soketi Değişimi

Şarj soketi hasarları şarj kablosunun sürekli takılıp çıkarılması sebebiyle zamanla oluşabilecek bir tahribat yaratır. Şarj alan yerin ezilmesi veya düzenli temizlenmemesi sonucu birçok problemle karşı karşıya kalırız. Bununla birlikte bir telefon servisine gidersiniz. Bununla birlikte bir telefon servisine gidersiniz. Servisimizin yeri Google haritalarda vardır ve müşteri yorumlarını okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz. Huawei ürününde Genel anlamda çıkabilecek şikayetler listelenmiştir:

 • Huawei telefonumun şarjı bitti sonrasında şarj olmadı, açılmıyor.
 • Şarj sorunum var Huawei telefonum şarj almıyor.
 • Huawei şarj soketim bozuldu, bazen şarj oluyor bazen olmayabiliyor.
 • Telefonumun galiba şarj girişinde ezik olabilir.
 • Huawei telefonumun şarj giriş yeri galiba bozuk.
 • Huawei şarj giriş yeri arıza yaptı.
 • Şarj soketine kabloyu taktığım zaman şarj almıyor.
 • Huawei şarj olurken çok fazla ısınıyor.

Bu şikayetlerden birisine sahipseniz telefonunuzu güvenle bize teslim edebilirsiniz. Huawei şarj soketi değişimi fiyatı ile ilgili bilgilere yazımızda ulaşabilirsiniz.

Huawei Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır

Teslim etmiş olduğumuz şarj soket alanlarını da kontrol ederek öncelikle işe başlanır. Çünkü soketlerin bozulması konusunda çok çeşitli sebep ortaya çıkabiliyor. Her sorun birbirinden farklıdır, kimisi suya düşüyor kimisi yere düşüyor. Bu halde hepsine bakılma yöntemi aynı olmayacaktır. Bu işlevsellik ve temiz çalışma sayesinde sıkı bir kalitede telefonlarınıza aktarılmış olacaktır. Bu da ürünü orijinal halinden çok farklı kılmayacaktır. Tamire verirken dikkat etmeniz gereken noktalar sıralanmıştır:

 • Huawei şarj soketi değişimine ürün verilirken verilen telefon tamircisinin orjinal ürün kullanılıyor olması.
 • Değişim sonrasında oluşabilecek sorunlarda muhatap bulabileceğiniz kişiler olan bir tamirci olması.
 • Telefonu teslim aldığınızda yeterince inceleyebileceğiniz ve herhangi bir tereddütte ücret iadesi alma hakkınız -bulunabileceği bir yer olması.
 • Güvenlik açısından veri güvenliğinizi sağlayacak bir yer olması firmamız tüm bu özelliklere sahip bir firmadır.

  Huawei Şarj Soketi Değişimi
  Huawei Şarj Soketi Değişimi

Huawei Şarj Doldurmama ve Şarj Soketini Kırılması

Huawei telefonunuzun içerisinde bulunacak bir veri saklama programı (Google drive vb) kullanarak yedeklemenize gerek yoktur. Servisimiz tarafından tüm değişimler göz önünde büyük bir şeffaflık ile yapılır. Huawei giriş pin ve parolanızı bildiğinizden emin olunuz çünkü daha servisten geldikten sonra giriş yapacaksınız. İşlemler sırasında bilgileriniz asla silinmez.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayanlar için: Türkiye’den Huawei dükkanı veya Apple Yetkili Satıcısından cihazınıza yeni bir Huawei IMEI numarası aldığınız durumda, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından telefonunuz kaydedilir. Türkiye’deki bir mobil iletişim operatörüne başvurarak Huawei telefonunuzu kaydettiriniz. Türkiye dışından satın aldıysanız, geçici kayıt da bir çözümdür.

Servise verirken kablolarınızı ve diğer aksesuarları telefonla birlikte vermeyiniz. Huawei ‘inizi telefon servise nasıl vereceğinizle ilgili kapsamlı olan yönergeleri okuyunuz. Huawei modellerinde şarj soket yuvaları olması gerekenden daha hassas olması nedeniyle kolayca hasar görebiliyor, tamirat için götüreceğiniz bazı yerler size tamir olmayacağını söyleyerek yeni ürünler sunuyor. Tamiratı doğru planlarsanız yeni bir ürün için paranız gitmez.

Yüksek rakamlar ödeyip yeni cihaz almanıza böyle bir durumda gerek yoktur. Bununla ilgilenen iyi bir servis olarak bize ulaşmanız işinizi daha az maliyetle yeni bir cihaza gerek kalmadan çözecektir. Öncelikle arızanın Huawei şarj soketinden kaynaklandığından emin olunur. Huawei şarj soketi değişimi işleminden emin olduktan sonra değişim süresi kısadır. Bu basit bir tamirat işi gibidir. Soket değiştikten sonra genel bir cihaz temizliği yapılması iyi olacaktır.

Huawei Şarj Almama Sorunu

Farklı bir şarj kablosu kullanmalısınız veya kablonun orijinal Huawei ürünü olduğundan emin olmalısınız. Elinizdekinden farklı bir şarj adaptörü kullanınız. Kullandığınız adaptörün orijinal olduğundan emin olunuz. Kablo ile bilgisayar arasında bağlantı kurarak şarj etmeye çalışınız. Telefonunuzun şarj girişine dikkatli ve hassas bir şekilde veya bir büyüteç yardımıyla bakınız, baktığınız yerin ezik olup olmadığını kontrol ediniz.

Telefonun şarj soketi yerini cımbız benzeri bir şeyle temizleyin, aynı şekilde kablo uçlarını da temizleyin. Şarj yuvasında aşırı toz olabilir. Tüm bunları denediniz ve sonuç alamadıysanız Huawei soket giriş yeri bozulmuş diyebilirsiniz. Bunun sonucunda Huawei şarj soketi değişimi yapmalısınız.

Şarj Soketi Değişimi Fiyatı Ne Kadar

Ortalama maliyet 75 tl ile 250 tl arasında değişmektedir. Huawei Şarj soketi değişimi fiyatı yanında kalite de önemlidir. Daha az ücret vererek cihazınıza bir zarar getirirseniz bu sizin için daha pahalıya mal olacaktır. Soket değişiminden sonra 6 ay garanti de verilir. Bu müşterilerimiz için büyük bir güven vermektedir.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments