Huawei P40 Pro Ekran Değişimi

Huawei P40 Pro ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm sorunlara hızlı çözümler bulabilirsiniz. Son teknoloji ekipmanlar ile yapılan ekran değişimleri, aynı zamanda orijinale en yakın Huawei ekranlar ile gerçekleştirilir. Böylece telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler performans açısından herhangi bir şekilde düşüş yaşamaz. Servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızdaki bilgiler asla silinmez.
  • Bunun yanında daima parça ve işçilik garantisi ile değişim yapılır.
  • Steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlem yapılır.
  • Ayrıca ekran değişimi esnasında işlemlerin tamamı sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Huawei P40 Pro ekran değişimi için sizler de telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve bu şekilde ekranlarınızda oluşan problemleri kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Teknik servisimize kargo ile göndermiş olduğunuz cep telefonlarınızda ekran değişimleri kısa süre içerisinde yapılır ve bunun ardından telefonlarınız yine kargo ile tarafınıza geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından ödenir. Bunun yanında servisimiz çizik, çatlak ya da kırık ekran değişimi hizmetlerinde garantili çözümler sunar. Sizler de en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilir ve değişim sonrasında yaşadığınız sorunlar için de servisimizin ücretsiz destek hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Huawei P40 Pro Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Huawei ekran değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için her zaman konusunda uzman bir ekip ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile sizlere yardımcı olur. Bunun yanında servisimizde tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir. Ayrıca ekran değişimi sırasında ise telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur. Ekran değişimi sonrasında ise telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez. Çünkü alanında uzman ekibimiz cep telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler yapar. Bu sayede telefonlarınızda buluna fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Sizler de telefonlarınızdaki bilgiler silinmeden bir ekran değişimi hizmeti almak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin ve profesyonel çözümlerimizden yararlanın.

Huawei P40 Pro Garantili Ekran Değişimi

Servisimizde ekran değişimleri her zaman garanti kapsamında sizlere sunulur. Garantili ekran değişimi hizmetleri ile hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, aynı zamanda az 6 ay parça ve işçilik garantili olarak gerçekleştirilir. Sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızası gibi tüm sorunları servisimiz ile giderebilir ve ekran değişimi sonrasında karşılaştığınız ekran sorunlar için de ücretsiz destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Huawei P40 Pro Uygun Fiyatlı Ekran Değişimi

Huawei ekran değişimi hizmetleri ile alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile hizmet veren firmamız, kaliteli bir hizmetin yanı sıra uygun fiyatlı çözümler sunar. Telefon servisimiz sektör genelinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalar arasında yer alır. Sizler de ekranlarınızda meydana gelen sorunları bütçenize uygun fiyatlar ile çözüme ulaştırmak için her zaman bizi tercih edebilir ve profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Huawei P40 Pro Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Servisimiz bünyesinde ekran değişimleri oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde ekran değişimleri yapılır. Bunun hemen ardından ise telefon ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller gerçekleştirilir. Yapılan kontroller sonucunda herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca sizler de ekran değişimi ardından kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve sonrasında telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Huawei telefonlarınızın ekranlarında yaşadığınız sorunlar için telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilirsiniz. Servisimize gelme imkanınız olmadığı durumlarda sizler de cihazlarınızı kargo ile servisimize gönderin ve kısa süre içerisinde yaptığımız ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızı yine kargo ile adresinize kadar geri gönderelim. Bunun yanında servisimizde kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretlerinin tamamen firmamız tarafından karşılandığını da belirtmek isteriz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments