Huawei P40 Lite Ekran Değişimi

Huawei P40 Lite ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Servisimizde tüm ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın Huawei ekranlar kullanılarak yapılır. Bu sayede ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler performans olarak düşüş yaşamaz. Bunun yanında servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Ekran değişimi ardından telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez.
  • Her zaman parça ve işçilik garantisi ile değişim yapılır.
  • Steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir.
  • Bunun yanında işlemlerin tamamı sizlerin yanında ve gözü önünde yapılır.

Huawei P40 Lite ekran değişimi hizmetleri sayesinde sizler de cep telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve bu şekilde değişim hizmetleri alabilirsiniz. Kargo yoluyla teknik servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınızda ekran değişimleri aynı gün içerisinde yapılır. Bunun ardından ekranlarınızda gerekli kontroller yapılarak telefonlarınız yine kargo ile tarafınıza geri gönderilir. Kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından ödenir. Bunların yanı sıra servisimizde çizik, kırık ya da çatlak ekran değişimi hizmetleri her zaman garanti kapsamında gerçekleştirilir. Sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm problemleri en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile çözüme ulaştırabilir ve değişim sonrasında ekranlarınızda oluşan sorunlar için de servisimizden ücretsiz destek alabilirsiniz.

Huawei P40 Lite Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Huawei ekran değişimi hizmetlerinde servisimiz konusunda uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile hızlı ve kaliteli çözümler ortaya koyar. Teknik servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Bu sürenin hemen ardından yeni ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller yapılır. Eğer herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayına sunularak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca sizler de ekran değişimi sonrasında kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Huawei P40 Lite Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Huawei telefonların ekran değişimlerinde siz müşterileri için kaliteli ve profesyonel çözümler sunan firmamız, ekranlarınızda yaşadığınız sorunları kısa süre içerisinde giderir. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ile steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir. Ekran değişimi sırasında ise telefonlarınızda yapılan tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur. Diğer yandan değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Çünkü uzman ekibimiz cep telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler yapar.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Teknik servisimiz aynı zamanda siz müşterileri için kargo gönderimi ile değişim imkanı sunar. Servisimize gelme durumunuz olmaması halinde sizler de telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve ekranlarınızda yaşadığınız sorunları kısa sürede giderebilirsiniz. Kargo ile bizlere göndermiş olduğunuz telefonlarınızda ekran değişimleri en kısa süre içerisinde yapılır ve bunun ardından telefonlarınız yine kargo yoluyla adresinize kadar gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri ise çift taraflı olarak firmamız tarafından ödenir.

Huawei P40 Lite Garantili Ekran Değişimi

Huawei ekran değişimlerinde siz müşterileri için her zaman hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, aynı zamanda garanti kapsamında hizmetler sunar. Garantili ekran değişimleri ile sizler de ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilir ve servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmetleri alabilirsiniz. Ayrıca değişim sonrasında ekranlarınızda sorun yaşamanız halinde servisimize gelerek ücretsiz destek de alabilirsiniz.

Huawei P40 Lite Panel ve Ekran Değişimi

Huawei ekran değişimlerinde her zaman kaliteli ve profesyonel çözümler sunan firmamız, panelli ekran değişimleri ile sizlere yardımcı olur. Telefon servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Böylece telefon ekranlarınızda bulunan iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi tüm parçalar tamamıyla değiştirilmiş olur. Diğer yandan panelli ekran değişimleri sayesinde telefon ekranlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi problemler meydana gelmez.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments