Huawei P40 Ekran Değişimi

Huawei P40 ekran değişimi hizmetleri ile sizlere alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapar. Ayrıca teknik servisimiz bünyesinde tüm ekran değişimleri için orijinale en yakın Huawei ekranlar kullanılır. Bu sayede telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler performans açısından herhangi bir düşüş yaşamaz. Ayrıca servisimizde siz değerli müşterilerimiz için tüm ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Bunun yanında ekran değişimi ardından telefonlarınızda bulunan veriler asla silinmez.
  • Ekran değişimleri parça ve işçilik garantisi ile yapılır.
  • Tüm değişimler için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır.
  • Ayrıca ekran değişimi esnasında işlemlerin tamamı sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Huawei P40 ekran değişimi için sizler de telefonlarınızı kargo yoluyla teknik servisimize gönderebilir ve ekranlarınızda oluşan sorunları kısa süre içerisinde giderebilirsiniz. Kargo ile servisimize göndermiş olduğunuz cep telefonlarınızda ekran değişimleri aynı gün içerisinde yapılır. Bunun ardından ise telefonlarınız kısa süre içerisinde yine kargo ile tarafınıza geri gönderilir. Kargo ücretleri ise çift taraflı olarak firmamız tarafından ödenir. Ayrıca servisimizde kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetleri her zaman garanti kapsamında gerçekleştirilir. Telefon ekranlarınızda yaşafdığınız tüm sorunları sizler de en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ortadan kaldırabilirsiniz. Değişim sonrasında ise ekranlarınızda oluşan sorunlar için ücretsiz destek alabilirsiniz.

Huawei P40 Panelli Ekran Değişimi

Huawei ekran değişimi için sizler de teknik servisimize gelin ve uzman ekibimiz ile profesyonel çözümler elde edin. Servisimizde ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Bu sayede telefon ekranlarınızı oluşturan iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir. Ayrıca panelli ekran değişimleri sonrasında ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi ekran sorunları meydana gelmez.

Huawei P40 Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Telefon servisimizde Huawei ekran değişimi hizmetleri uzman ve deneyimli bir ekip ile gerçekleştirilir. Ayrıca tüm ekran değişimleri için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır. Son teknoloji ekipmanlar ile yapılan değişimler sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Ekran değişimi ardından ise telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler hiçbir şekilde silinmez. Çünkü Huawei telefonlarınızda bellek birimi üzerinde herhangi bir işlem yapılmaz. Ekran değişimi tamamen görüntü birimi üzerinde yapılan işlemler ile gerçekleştirilir. Böylece bilgileriniz asla silinmez ya da kaybolmaz. Sizler de bilgi güvenliğine çok fazla önem veriyorsanız, teknik servisimiz ile iletişime geçin ve deneyimli ekibimiz ile kaliteli çözümler elde edin.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Huawei telefonların ekran değişimlerinde sizlere her zaman hızlı ve kaliteli çözümler sunan telefon servisimiz, aynı zamanda kargo gönderim hizmeti ile ekran değişimi imkan sunar. Sizler de telefonlarınızı kargo ile teknik servisimize gönderebilir ve kısa süre içerisinde yapılan ekran değişimleri sonrasında yine kargo ile telefonlarınızı teslim alabilirsiniz. Ayrıca servisimizde kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri tamamen firmamız tarafından ödenir.

Huawei P40 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Telefon servisimiz siz müşterileri için daima alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile hizmet sunar. Ekran değişimlerinde kaliteli bir hizmetin yanı sıra hızlı çözümler ortaya koyar. Servisimiz bünyesinde Huawei telefonların ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilir. Ekran değişiminin hemen sonrasında ise yeni ekranlarınız çeşitli testlerle kontrol edilir ve bir sorun gözükmüyorsa teslimat yapılır. Ayrıca değişim sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol ederek telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Huawei P40 Ekran Ucuz Değişimi

Huawei ekran değişimi hizmetlerinde kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunan telefon servisimiz, sektör genelinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalar arasında yer alır. Sizler de çatlak, çizik ya da kırık ekran değişimi için hemen servisimiz ile iletişime geçebilir ve konusunda uzman ekibimiz ile bütçenize uygun çözümler elde edebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments