Huawei P30 Ekran Değişimi

Huawei P30 ekran değişimi konusunda sizlere alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile yardımcı olan firmamız, tüm ekran değişimi hizmetlerinde son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Ayrıca Huawei orijinale en yakın ekranlar ile değişim hizmetleri sunar. Bu şekilde telefon ekranlarınızda dokunmatik hassasiyeti ve dokunmatik hızı performans açısından tamamen eski haline geri döner. Bunun yanında ekran parlaklığı ya da farklı konularda telefonlarınız performans olarak ilk gün ki performansına kavuşur. Firmamız siz değerli müşterileri için her zaman;

  • Orijinale en yakın Huawei ekranlar ile değişim hizmetleri sunar.
  • Değişimi yapılan tüm parçalar için en az 6 ay garantili hizmetler verir.
  • Ekran değişimi sırasında yapılan tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Huawei P30 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Teknik servisimizde ekran değişimi hizmetleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika arasındaki bir zaman diliminde yapılır. Değişim sırasında kullanılan yapıştırıcı maddenin kuruması ve ekranda yapılan testlerin ardından telefonlarınız sizlerin de onayı alınarak teslim edilir. Ekran değişimi süreleri sadece servisimizin yoğun olması halinde zaman zaman farklılıklar gösterebilir.

Huawei P30 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Firmamız, ekran değişimlerinde siz değerli müşterileri için her zaman uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile hizmet verir. Bunun yanında ekran değişimleri sterilize edilmiş ve bunun yanında statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarımızda gerçekleştirilir.

Ekran değişimi yapılmasının ardından ekranlarda çeşitli testler ve kontroller yapılır. Bu şekilde ekranlarda bir sorun olmadığı anlaşıldıktan sonra yeni ekran sizlerin tarafından da kontrol edilerek teslimat gerçekleştirilir.

Servisimizde ekran değişimleri ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri şeklinde yapılır. Bunların yanı sıra değişim sonrasında bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez.

Huawei P30 Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Huawei ekran değişimi garanti kapsamında yapılan firmamızda telefonlarınızda bulunan bilgilerin zarar görmemesi için gerekli olan önlemler her zaman için alınır. Yani değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan oyun, uygulama, fotoğraf, video ve telefon rehberi gibi bilgiler hiçbir şekilde silinmez ve bilgileriniz her zaman için güvende kalır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments