Yazan:admin / BlogBlog / 0 Yorum

Huawei P Smart S 2020 Ekran Değişimi

Kullanıcıların cep telefonlarında ki en büyük tereddütlerinden bir tanesi de cep telefonlarının ekranlarının kırılması. Ne yazık ki bu tereddüdün önüne teknoloji ne kadar gelişmiş olsa bile geçilememiştir. Camdan yapılan cep telefon ekranları huawei p smart s cep telefonlarında da aynı şekildedir. Kırılgan yapıda olduğu için hiç beklemediğimiz bir anda telefonla konuşurken veya farklı sebeplerden dolayı düşmeden kaynaklı olarak bir anda kırılabilirler.

Kırılma sonucunda tamir söz konusu olmaz ise cep telefonunuzu sıkıntılı süreçler bekliyordur. Bu süreçlerden bazılarını sıralamak gerekirsek dokunmatik ekranınızı kaybedebilirsiniz veya anakartta oluşan bir hasardan dolayı cep telefonunuzu sonsuza kadar kaybetmekle karşı karşıya kalabilmeniz mevcut. Bunun gibi durumlarla karşı karşıya kalmamanız için cep telefonlarınızın ekranını değiştirerek huawei p smart s cep telefonunuza durum analizi yaptırmanızda fayda var. Durum analizi dediğimiz olayda şundan ibarettir düşme sonrasında cep telefonunuzda oluşmuş ekstra bir hasar olup olmadığı ekran değişiminden sonra cep telefonunuz tekrardan tamire maruz kalmaması adına epey önem sarf etmektedir. Dememizde fayda var ki bir çok firma bu hizmeti vermekten kaçınmaktadır. Ekran değişimi konusunda güvenilir firma bulmakta epey zor. Bu anlamda huawei p smart s ekran değişimi cep telefonlarınızın ekranını değiştirme konusunda uzman kadrosu ve ekibiyle Kadıköy cep dünyası firması olarak size yardım etmek istiyoruz. Yıllardır bu alanda tecrübe sahibi olan ekibimiz tüm son teknoloji olanaklarıyla yardımınıza koşmaktan mutluluk duyacaktır.

Huawei p smart s Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Cep telefonu konusunda mutlak bir tecrübeye sahip bir firma olarak cep telefonlarınızın güvenliğini ve tamiratını üstlenme görevinden mutluluk duyacağız. Yıllardır sektörde güvenilir arasında rekabet etmekteyiz. Tamirat konusunda ve sonrasında da müşterilerimizin memnuniyeti bizi her zaman bu işte zirve konumuna getirmeye sebep olmuştur. Bu işe yeni başlamadığımız gibi yenide öğrenmiyoruz. Çalışanlarımız cep telefonları tamiratı konusunda rakip firmalarla kıyasla açık ara tecrübe sahibidirler.

Öte yandan tamirat konusunda kullandığımız tüm malzemeler ve teçhizatlar son teknoloji ürünü olup cihazınızın güvenliğini önemsediğimiz için özel odalarda tamirat işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Biz masraftan kaçınmak yerine her zaman müşterilere iyi hizmet vermek adına gece gündüz demen çalıştık. Bizden memnun bir şekilde ayrılan her bir müşterimizin firmamızın adını duyduğunda rahat bir şekilde bizi tavsiye edebilmeleri bizim için bir mutluluktur. Huawei p smart s ekran değişimi nasıl yapılır konusuna gelmek gerekirse, cep telefonunuzla firmamıza geldiğiniz zaman sizi ustalarımız karşılayacaktır.

Güvenilir Huawei Ekran Değişimi Servisi

Ustalarımızla beraber sorunu açıkladıktan sonra ustalarımız cep telefonunuzu detaylıca inceleyip kırılma sonrasında ekstra bir hasar gelmişmi diye inceleyecektir. Bu incelemeler neticesinde ekran değişimi için elektrikten arındırılmış ve son teknoloji ile donatılmış steril odalarda işlemlere devam edilecektir. Ekran değişimi sonlandığı zaman cihazınızda performans sorununu test etmek amaçlı kısa bir süre incelenecektir herhangi bir sorun söz konusu değilse ustalarımız tarafından cep telefonunuz size iade edilecektir.

Huawei p smart s Ekran Değişimi Ne Kadar ?

Kadıköy cep dünyası firması olarak cep telefonu tamiratı konusunda her zaman izlediğimiz yollar vardır. Bunlardan bazıları en iyi hizmet en iyi fiyat ve en hızlı teslimattır şüphesiz. Bize gelen müşterilerimizi şaşırttığımız hususlardan sadece 3 tanesi yukarda saydıklarım. Huawei p smart s ekran değişimi sırasında bizden mutsuz ayrılan müşterimiz hiç olmamıştır aksine sonrasında gelen müşterilerimizde onların tavsiyesi üzerine firmamıza başvurmuş ve güler yüzlü ayrılmıştır. Birçok firmada olduğu gibi haksız kazancı kendimize prensip edinmek yerine her zaman en uygun ve en kalitelisine yönelmeyi tercih ettik. Huawei p smart s cihazınız bize ulaştığında ilk aldığınız görünüme kavuşması için ustalarımız pür dikkatli bir şekilde çalışmakta ve çalışmaya devam edecektir. Müşterilerimizi mutlu görmek bizim motivasyonumuzu her zaman artırmaktadır. Gelişen ve geliştikçe tecrübe sahibi olan firmamızın her şehirden müşterisi olduğunu da bilmenizi isteriz. Sizde Huawei p smart s cihazınızın ekran değişimini tecrübeli ellerde gerçekleştirmek istiyorsanız çok basit bizi arayabilir yada Kadıköy cep dünyasını ziyaret edebilirsiniz. Huawei p smart s ekran değişiminde gerçeğe en yakın cep telefonu ekranları kullanmaktayız değişim ücretimiz ise 850 TL’dir. Fakat sürekli değişen döviz kurundan dolayı fiyatlarımız zaman zaman değişiklik gösterebilir. Detaylı ve güncel bilgi almak adına müşteri temsilcimizi aramanızı tavsiye ediyoruz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments