Huawei Ön Ve Arka Kamera Değişimi

Huawei ön ve arka kamera değişimi dikkatli şekilde yapılmalıdır. Telefonların ön ve arka kameraları zamanla problemler çıkarabilir. Bu problemleri anlamanın bir yolu görüntüde kararmalardır. Ayrıca telefonunuzu bir yerden düşürdüyseniz bu yüzden de olmuş olabilir. Görüntüde bulanıklıklar varsa sorun kamerada olmayabilir. Ön ve arka kameraların korunması amacıyla önlerinde cam bir katman bulunur.

Bu cam iç kameranın hasar görmesini önler. Bu sayede darbelere dayanıklı bir hal alırlar. Huawei ön ve arka kamera değişimi kolay bir işlem değildir. Bu sebeple bizim önerimiz yetkili servisler veya özel servisleri tercih etmenizdir. Telefonunuzu servise götürdüğünüzde yapılacak bazı standart işlemler bulunur. İlk olarak telefonunuz fabrika ayarlarına döndürülür. Bu sebeple verilerinizi yedeklemeniz önerilir. Bu işlemden sonra arıza teşhisine geçilir.

Huawei Ön Ve Arka Kamera Değişimi Nasıl Yapılır?

Huawei ön ve arka kamera değişimi nasıl yapılır bu konuda bilgi verelim. Arıza teşhisi esnasında telefonun donanımı ve dış deformasyonlar incelenir. Eğer görsel olarak veya donanımsal olarak bir problem yoksa telefonun içindeki arızayı bulmak amacıyla telefon sökülür. Ardından anakart gibi donanımsal parçalar kasadan ayrılır ve arızalı kameranın olduğu kısıma ulaşılır. Arızalı olduğu düşünülen parça incelemeye alınır. Bu işlem steril ve tozdan arındırılmış ortamlarda büyüteçle yapılır. Eğer parçada sorun gözlenirse seri numarası tedarikçiye gönderilir ve tamir beklemeye alınır.

Parçanın gelmesinden sonra hassas cımbızlarla kamera telefona yerleştirilir. Ve telefonu toplama işlemi gerçekleştirilir. Telefon toplandıktan sonra cihaz testlere tabii tutulur. Bu testlerden başarılı sonuç alınması beklenir. Sonuç olumluysa telefon sahibine haber verilerek telefon teslim edilir.

Huawei Ön Ve Arka Kamera Değişimi Hizmetlerimiz

Huawei ön ve arka kamera değişimi hizmetlerinde ekiplerimiz her zaman sizlerle. 6 aylık işçilik ve malzeme garantisi ile hizmetler veriyoruz. Amacımız sizlerin bu konuda başarılı sonuçlara ulaşabilmeniz. Şehir dışı gönderilerinde sizlere aynı gün içerisinde kargo teslimatı yapıyoruz. Kargo ile gönderilerinizde sizlerin gözünüzün önünde hizmet verilebilmesi için kameralı canlı yayında hizmet veriyoruz. Hiçbir konuda sıkıntı yaşamıyorsunuz. Ekiplerimiz eğitimli kadrosuyla hizmet vermektedir. Ayrıca öğrencilerimiz ve emeklilerimiz için özel indirimler sunuyoruz. Siz de hemen bize ulaşın, farklılıklarımızdan yararlanın.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments