Huawei Mate 20 Lite Ekran Değişimi Fiyatı ve Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Huawei Marka cep telefonları ülkemizde yeni olmasına rağmen kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen markalar arasında yerini aldı bu modeller’de en çok ekran  sorunu yaşayan modellerin başında gelen huawei mate 20 lite ekran modelidir. Özellikle son çıkardığı modelleri ile adından sıkça söz ettirme başarısını göstermiştir. Diğer markalara kıyasla fiyat politikası çok iyi her kesimin bütçesine hitap ediyor.

Huawei  Mate 20 Lite Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ?

Huawei Mate 20 Lite ekran değişimi uzman teknisyenler tarafından yapılması önerilir tecrübesi olmayan kişilerin bu işlemleri yapmaması önerilir.

1. Aşama Öncellikle cihaz sökülmeden önce genel testleri yapılır  ondan sonra cihazın arka kapağını sökmek için ısı makinesine bırakılır yaklaşık beş ila 10 dakika bekledikten sonra arka kapak sökülür.

2. Aşama yapılması gereken ilk ve en önemli işlem cihazdan elektrik akımını kesmek.

3. Aşama şarj Soketin’in üstündeki vidalar sökülür ve şarj soketi çıkartılır.

4. Aşama Anakartın üzerindeki vidalar sökülür hangi vidayı nereden Söktüğümüze dikkat etmemiz lazım.  sonran sonra Anakart çıkartılır.

5. Aşama Bataryanın çıkartılması batarya sökümünde dikkat etmemiz gereken bataryaya zarar vermemek bataryanın atında özle yapışkanlar  vardır bu yapışkanları ısıtarak ya da Zippo kullanarak rahatça sökebiliriz.

6. Aşama  Takacağımız yeni ekranın testini yapmak ekran test aşamasından geçtikten sonra sırasıyla sondan başa doğru söktüğümüz parçaları yerlerine düzgün bir şekilde oturtmak ondan sonra vidalarını sıkmak.

Huawei  Mate 20 Lite Ekran Değişimi Sırasında Bilgilerim Silinir mi ?

Huawei Mate 20 Lite Ekran Değişimi yapılırken telefon rehberiniz çektiğiniz videolar çektiğiniz fotoğraflar özel bilgileriniz ve daha önce indirdiğiniz uygulamalar oyunlar ve benzeri şeyler kesinlikle silinmiyor kişisel veri güvenliğiniz için iş yerimizde hiç bir teknisyen arkadaşımız sizden  telefon şifrenizi istemez lazım olduğu taktirde ise sizin girmenizi ricada bulunuruz.

Huawei Ekran Değişimi Sonrası Dokunmatik Sorunu Yaşarmıyım ?

Kadıköy Cep Dünyası Firması olarak  taktığımız ekranlara 6 ay dokunmatik garantisi veriyoruz. taktığımız ekranda kırık darbe çatlak olmamak kaydı ile dokunmatik ile alakalı en ufak bir sorun yaşadığınız taktirde servisimize gelip ücretsiz ekran değişimi yaptırabilirsiniz.

Huawei Mate 20 Lite Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?

Huawei Mate 20 Lite Ekran Değişimi Fiyatımız montaj dahil 299 TL.’dir Huawei Mate 20 Lite ekran değişimi müşterilerimizin gözü önünde maksimum 20 dakikada söküp takıp teslim ediyoruz.

Konum Bilgisi için Tıklayınız.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments