Huawei Kasa Değişimi

Huawei kasa değişimi konusunda servisler kontrollü işlem yapar. Telefon kasası  telefonlarınızın dış kısmında yer alır. Ekranı ve diğer ara birimlerinin bir arada tutulmasını sağlayan parçadır. Kozmetik olarak amacı güzelliği  sağlamaktır. Farklı markalar farklı tasarımlarla kasalar tasarlayabilir.  Bunları tasarlarken temel amaç güzellikten ödün vermemek ve sağlamaktır.

Kasanın esnekliği veya darbe emiciliği tasarımda önemli yer alır. Ancak bu kasalar zamanla yıpranır ve değişmesi gerekir. Bu değişim yapan yerler telefon teknik servisleri veya yetkili servislerdir. Telefonlarımız özel eşyalarımızdır. Ve bu eşyaları tamir ettirmek güvenin yerleri tercih ederiz.

Huawei Kasa Değişimi Nasıl Yapılır?

Huawei kasa değişimi yaparken dikkat edilmesi gereken mevcuttur. İlk olarak boş bir masa ayarlayın. Ardından vidaları koyabileceğiniz bir yer ayarlamanız gerekmektedir. Vidaları kaybettiğiniz takdirde söktüğünüz cihazı toplayamazsınız. Kasada boşluklar olmaması için vidaların eksiksiz takılması gerekmektedir.

Eksik vida takılan bir telefon düştüğünde kırılma ihtimali daha yüksektir. Bunun için özel tamir kitleri satılmaktadır. Bunların içinde cihazı sökmek için tornavida türleri vardır. Ayrıca kasayı ekrandan ayırmak için plastiklerde bulunur. Bu parçaların plastik olmasının sebebi elektriği iletmemesidir. Telefonu söktüğünüz sırada kısa devre olmamalıdır.

Kısa devre oluşturabilecek bir durum telefonunuzu bozar. Anakartınızda oluşabilecek bir arızayı kasa değişimi gibi kolay çözemezsiniz. Ayrıca anakartta oluşacak hatada yüzünden verilerinizi ve telefonunuzu kaybedebilirsiniz. Bu durumu önlemek adına antistatik eldiven de kullanılmalıdır. Eldiven kullanılmasının sebebi insanın da bir iletken olmasıdır.

Huawei Kasa Değişimi Hizmetleri Ve Avantajları

Huawei kasa değişimi hizmetlerini sizlere garantili sunuyoruz. İstanbul içine sahadan hizmet veriyoruz. Müşteri hizmetlerimiz sizlerin yanınızda. Sizler bizi aradığınızda ekiplerimiz sizlerin yanınızdadır.

Hemen size doğru yönlendirdiğimiz ekiplerimizle hizmet veriyoruz. 6 aylık işçilik ve malzeme garantimizle sizlere hizmet veriyoruz. Şehir dışı gönderilerde de sizlerin gözünüzün önünde hizmet veriyoruz. Sizlere kargo personeli yanında kameralı telefonla arama yapıyoruz. Canlı yayında müdahaleyi yapıyoruz. Size direkt olarak sonuç sunuyoruz. Amacımız sizlerin bu konuda memnun olmanızı sağlamaktır. İşlemleriniz için doğru ve düzenli şekilde çalışmalar yapıyoruz. Kontrollü ve sağlıklı şekilde sistemlerle her zaman doğru ve kolay sonuçlar sunuyoruz.

Huawei Kasa Değişimi
5 (100%) 4 votes
0 Yorumlar

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir