Huawei Honor 9C Ekran Değişimi

Huawei Honor 9C ekran değişimi için sizler de bir an önce telefon servisimiz ile iletişime geçin ve alanında uzman ekibimiz ile profesyonel çözümlerin tam ortasında yer alır. Servisimizde tüm ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ve orijinale en yakın Huawei ekranlar ile yapılır. Bunun yanında orijinale en yakın ekranlar sayesinde telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler performans açısından düşüş yaşamaz. Ayrıca teknik servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir.
  • Ayrıca ekran değişimi ardından telefonlarınızda bulunan veriler asla silinmez.
  • Değişim hizmetleri her zaman parça ve işçilik garantisi ile sizlere sunulur.
  • Bunun yanında steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları değişim yapılır.
  • Değişim esnasında işlemlerin tamamı sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Huawei Honor 9C ekran değişimi ile aynı zamanda telefonlarınızı kargo ile servisimize göndermeniz ve ekranlarınızda yaşadığınız sorunları kısa sürede gidermeniz mümkündür. Kargo ile servisimize göndermiş olduğunuz cep telefonlarınız, aynı gün içerisinde ekran değişimi yapılarak tekrar kargo aracılığı ile sizlere geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından ödenir. Siz müşterileri için hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, aynı zamanda garanti kapsamında değişimler yapar. Sizler de kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetleri için servisimize gelebilir ve ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ortadan kaldırabilirsiniz.

Huawei Honor 9C Uygun Fiyatlı Ekran Değişimi

Huawei ekran değişimlerinde kaliteli ve hızlı çözümler ortaya koyan telefon servisimiz, aynı zamanda uygun fiyat aralıkları ile sizlere yardımcı olur. Bunun yanında servisimiz sektör genelinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalar arasında yer alır. Sizler de ekran değişimlerinde hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler için hemen bizimle iletişime geçin ve uzman ekibimiz ile hızlı ve profesyonel çözümler elde edin.

Huawei Honor 9C Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Servisimizde ekran değişimleri oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde ekran değişimleri yapılır ve bunun ardından yeni ekranlarınızda gerekli testler ve kontroller gerçekleştirilerek telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca değişim sonrasında herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak teslimat yapılır. Bunun yanında sizlere de kendi ekranlarınızı kontrol etmeniz için izin verilir.

Huawei Honor 9C Garantili Ekran Değişimi

Huawei garantili ekran değişimi hizmetleri ile sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, her zaman garanti kapsamında hizmetler sunar. Servisimiz bünyesinde çatlak, çizik ya da kırık ekran değişimi hizmetleri en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile gerçekleştirilir. Bunun yanında değişim sonrasında ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için de ücretsiz destek sunulur.

Huawei Honor 9C Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Huawei ekran değişimi için sizler de bir an önce telefon servisimiz ile iletişime geçin ve uzman ekibimiz ile hızlı ve kaliteli çözümlerimizden yararlanın. Telefon servisimizde son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapılır ve bunun yanında ekran değişimleri için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır. Diğer yandan değişim esnasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgiler asla silinmez. Çünkü uzman ekibimiz telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler yapar. Bu sayede telefonlarınızdaki fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz. Sizler de telefonlarınızda bulunan bilgiler silinmeden bir değişim hizmeti için dilediğiniz her an servisimize gelebilirsiniz.

Huawei Honor 9C Panel ve Ekran Değişimi

Telefon servisimizde ekran değişimleri daima profesyonel ve titiz bir işçilik ile yapılır. Ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Bu sayede telefon ekranlarınızı oluşturan iç ekran, dokunmatik panel, iç ekran ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilmiş olur. Ayrıca panelli ekran değişimleri ile daha sonradan ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez. Ayrıca bu şekilde hem dayanıklı hem de uzun ömürlü bir ekrana sahip olursunuz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments