Huawei Ekran Siyah Oldu Ekran Gitti

Huawei ekran siyah oldu ekran gitti şeklinde sorunlar Huawei kullanıcılarının çok fazla karşılaştığı problemler arasında yer alır. Böyle bir sorun karşısında telefon hala çalışıyor durumdadır, ancak ekran siyah olduğu için herhangi bir şekilde telefonun kullanılması mümkün olmaz. Hatta Huawei kullanıcıları telefon çalıyor ama ekran yok şeklinde şikayetlerde de bulunur. Telefonlara çağrı ya da bildirim gelmesine rağmen ekran olmadığı için etkileşim gerçekleşmez. Bunun sonucunda ise telefon kullanılmaz hale gelir ve bir an önce ekran sorununun giderilmesi gerekir.

Huawei ekran siyah oldu ekran gitti sorunu çeşitli nedenlere bağlı olarak ortaya çıkar. Ancak bu nedenler yazılımdan kaynaklı olabileceği gibi donanım kaynaklı da olabilir. Böyle bir durumda ise çözüm yolları ararken telefonlarda her iki ihtimali de göz önünde bulundurmak yararlı olur. Ayrıca sorunun donanım mı yoksa yazılım mı kaynaklı olduğunun tespit edilmesi sorunun çözümünde de kolaylıklar sağlar. Bu nedenle her kullanıcı için ekran kararmasının nedenlerini tam olarak öğrenmek her açıdan fayda sağlar.

Huawei Ekran Siyah Oldu Ekran Gitti Sorunu Çözüm Yöntemleri

Huawei telefonlarda ekranın siyah olması bazen yazılım bazen de donanım kaynaklı olarak görülebilir. Yazılım kaynaklı nedenlere bağlı olarak görülen siyah ekran sorunu çeşitli yöntemler ile çözüme ulaştırılabilir. Ancak donanım kaynaklı nedenler için aynı şeyleri söylemek pek de mümkün olmaz. Çünkü donanım kaynaklı sorunlarda parça tamiri ya da değişimi gerekli görülebilir. Bu yüzden donanım kaynaklı sorunlar yaşanması halinde en yakın teknik servisten profesyonel bir yardım alınmasında fayda vardır. Yazılım kaynaklı sorunlar için çözüm yöntemleri ise aşağıdaki gibidir;

  • İlk olarak telefonu yeniden başlatmayı deneyin.
  • Telefonun şarjını tamamen bitirin ve sonrasında telefonu yeniden başlatın.
  • Cihazı güvenli modda açarak önyükleme yapın.
  • Telefonu kurtarma moduna alın ve önyükleme yapın. Ayrıca önbellek bölümünü temizleyin.
  • Hala çözüm bulamadıysanız cihazı fabrika ayarlarına alın.

Huawei Siyah Ekran Sorunu Çözümü

Telefon servisimizde Huawei siyah ekran sorunları için uzman bir kadro yer alır. Telefonlarınız öncelikle yazılımsal sorunlar açısından değerlendirilir ve çözüm yöntemleri denenir. Siyah ekranın çözümünde denenen yöntemlerin işe yaramaması halinde ise donanım kaynaklı nedenler üzerinde incelmeler yapılır. Donanım kaynaklı sorunlar karşısında parça değişimi ya da ekran değişimi yapılması gerekebilir.

Teknik servisimiz donanımsal sorunlar üzerinde çalışmalar yaparken öncelikle ekran bağlantılarını kontrol eder. Kısa devre ya da temassızlık gibi durumlar varsa öncelikle bunlar giderilir. Ancak sorun tamamen ekranda ise çözüm ekran değişimi yapılarak gerçekleştirilir. Alanında uzman ekibimiz tarafından gerekli hijyen koşullarında yapılan değişimler sonrasında telefon ekranlarınızda yaşadığınız siyah ekran sorunu tamamen çözülmüş olur.

Huawei Ekran Değişimi ile Siyah Ekran Çözümü

Ekran değişimlerinde siz müşterileri için her zaman deneyimli ve tecrübeli çalışanları ile hizmet veren firmamız, yaşadığınız siyah ekran sorunlarını tamamen ortadan kaldırır. Servisimizde Huawei telefonların ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Bunun ardından ise yeni ekranlarınızda gerekli testler ve kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir. Bunların yanı sıra Huawei ekran değişimi için servisimizde sunduğumuz hizmetler şu şekildedir;

  • Tüm ekran değişimleri için daima orijinale en yakın Huawei ekranlar ile işlem yapılır.
  • Bunun yanında ekran değişimleri en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimleri her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında yapılır.
  • Ayrıca ekran değişimi ardından telefonlarınızda yer alan veriler asla silinmez ya da zarar görmez.
  • Ekran değişimi esnasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Huawei garantili ekran değişimleri ile hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, tüm işlemleri garanti kapsamında yapar. Ayrıca garanti kapsamı süresince ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için ücretsiz destek verir. Diğer yandan ekran değişimlerinde oldukça uygun fiyat aralıkları ile hizmet veren teknik servisimiz, sektör bünyesinde en ucuz ekran değişimi ile sizlere yardımcı olur. Sizler de Huawei ekran değişimi hizmetlerine kaliteli bir hizmetin yanı sıra bütçenize uygun çözümler için hemen firmamız ile iletişime geçin ve uzman ekibimiz ile profesyonel çözümlere ulaşın.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments