Honor 7X Ekran Değişimi Fiyatı 249 TL – Kadıköy Honor 7x Ekran Değişimi

Honor 7X ekran değişimi Fiyatı hakkında detaylı bilgiler sunacağımız bu yazımızda ayrıca servisimizin ekran değişimi sırasında verdiği hizmetlerin neler olduğunu da öğrenebilirsiniz. Ekran değişimlerinde siz müşterilerine alanında uzman ve deneyimli teknisyenleri ile hizmet veren servisimiz, komple ekran değişimi hizmetleri ile öne çıkar. Teknik servisimizde hiçbir zaman honor 7x dokunmatik değişimi tek başına yapılmaz. Çünkü ekran değişimlerinde istenen sonuçlar elde etmek ve bunun yanında kalıcı çözümler sunmak komple ekran değişimi ile mümkün olur. Sektörün önde gelen firmalarından biri olarak siz müşterileri için kaliteli bir hizmet vermeye çalışan servisimizde de komple ekran değişimleri yapılır.

Kırık Honor 7x ekran değişimi hakkında

Kırık Honor 7X ekran değişimi konusunda siz de ihtiyacınız olması halinde her zaman bizi arayabilir ve sizlere yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz. Uzman ekibi ile ekran sorunlarını çözen servisimiz, aynı zamanda kargo gönderim hizmeti ve müşteri adresinde de ekran değişimi yapar. Siz de ekran değişimi hizmetleri için bizimle iletişime geçebilir ve adres bilgilerinizi vererek bulunduğunuz konumda telefon ekranlarınızı değiştirmemizi sağlayabilirsiniz. Bunların yanı sıra honor 7x ekran fiyatı gibi konularda da müşterilerine avantaj sağlayan firmamız, sektör bünyesindeki en uygun fiyat aralıkları ile ekran değişim hizmeti veren firmalardan biridir. Siz de fiyat konusunda her zaman için bize güvenebilir ve uygun fiyatlarda kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Honor 7X Ekran Değişimi Nasıl Olur?

Honor 7x ekranlarında çeşitli sebeplere bağlı olarak ekran sorunları meydana gelir. Bunlar telefonun darbe alması, düşmesi, dokunmatik panelde meydana gelen bazı arızalar ya da diğer donanımlardan kaynaklı iletişim sorunları olabilir. Bu tür durumlarda ekranlarda genelde görüntü olmaz ya da dokunmatik ekran üzerinde bazı hassasiyet problemleri meydana gelir. Genelde sorunun çözümü ise ekran değişimi olur. Ayrıca telefonun suya düşmesi ya da herhangi bir şekilde sıvı temasında bulunması gibi durumlarda da ortaya çıkan ekran problemleri için ekran değişimi en etkili çözümler arasında yer alır. Tabi ekran değişimleri genel olarak hassas bir işlemdir ve profesyonel bir yardım alınması gerekir. Bu yüzden uzman bir teknik servis ile ekran değişimi yaptırmak doğru olur. Servisimizde gerçekleştirilen Honor 7x ekran değişimleri ise genel olarak aşağıdaki gibi karşımıza çıkar;

  • Honor 7X modellerinde ekran değişimleri ortalama 45 dakika içerisinde tamamlanır. Bu süre servisteki yoğunluğa göre değişebilir ve en fala 2 saat içerisinde ekran değişimi yapılmış olur.
  • Ekran değişimlerinde kaliteli bir işçilik için her zamana konusunda uzman ve deneyimli personeller görev alır.
  • Ayrıca firmamız, siz müşterileri için 6 ay süre ile parça ve işçilik garantisi verir ve bu şekilde kendinizi güvence altına alma fırsatı sunar.
  • Honor 7x telefonlarda ekran değişimi öncesi ve sonrasında telefonlar hiçbir şekilde sıfırlanmadığı gibi içinde yer alan veriler de asla zarar görmez ve olduğu gibi kalır.
  • Telefonlarda ekran değişimi yapılması ile yeni ekran üzerinde bazı kontroller gerçekleştirilir ve bu sayede ekranın düzgün çalışıp çalışmadığından emin olunur.
  • Hoor 7x telefonlarında ekran değişimleri her zaman servisimizde orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimi hizmetleri verilirken parça değişimi de dahil olmak üzere tüm işlemler tamamen müşteriler gözü önünde yapılır.
  • Bunların yanı sıra kargo gönderimi ile ekran değişimi yaptırmak isteyenler için servisimizde kargo ücretleri de dahil olmak üzere ekran değişimleri yapılır. Kargo gönderim hizmeti ile yapılan ekran değişimleri en fazla 3 iş günü içerisinde tamamlanır.

Honor 7X Ekran Değişimi İçin Profesyonel Hizmetler

Telefon tamir ve onarımında siz müşterileri için kaliteli ve güvenilir çözümler ortaya koyan firmamız, ekran değişimi hizmetlerinde de aynı kalite ve anlayış ile sizlere yardımcı olur. Ekran değişimi sırasında her zaman alanında uzman ve tecrübeli personeller görev alır ve son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapılır. Telefonlarınızın diğer donanımlarına hiçbir şekilde zarar gelmez ve bunun yanında telefonlarınızdaki bilgiler asla silinmez. Diğer yandan parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi yapan telefon servisimiz, ekran değişimi sonrasında benzer sorunlar yaşamanızda ücretsiz destek sunar. Siz de ekran değişimlerinde profesyonel çözümler için hemen bizimle iletişime geçin ve ekran sorunlarınızı kısa sürede ortadan kaldırın.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments