Hakkari Ekran Değişimi

 

Hakkari ekran değişimi hizmetleri ile telefon ekranlarınızda oluşan kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızaları için hızlı ve profesyonel çözümler elde edebilirsiniz. Orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapılan firmamızda, aynı zamanda ekran değişimleri sırasında son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Teknik servisimizde ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Ayrıca ekran değişimi sonrasında bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez.
  • Değişim hizmetlerinde parça ve işçilik garantisi sunulur.
  • Ekran değişimleri daima steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Değişim sırasında telefonlarınızda yapılan tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Hakkari ekran değişimi ile aynı zamanda telefonlarınızı kargo aracılığı ile servisimize göndererek ekran değişimi hizmetleri almanız mümkündür. Telefonlarınız servisimize ulaşmasının ardından aynı gün içerisinde ekran değişimleri yapılır ve tekrar kargo ile sizlere geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri tamamen firmamız tarafından ödenir. Ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin ise en doğru adresidir. Sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunları Hakkari garantili ekran değişimi hizmetleri kapsamında ortadan kaldırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler ile ekran değişimleri yaptırabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Hakkari

iPhone telefonların ekran değişimlerinde kaliteli ve profesyonel çözümler ortaya koyan firmamız, aynı zamanda sizlere konusunda uzman bir ekip ile yardımcı olur. Servisimizde tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında ve bunun yanında orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir. Ekran değişimleri sırasında ise telefonlarınızda yapılan tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunan firmamız, sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunlara Hakkari garantili ekran değişimi ile istenen çözümler getirebilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimleri yaptırabilirsiniz. Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için de ücretsiz destek sunduğumuzu belirtmek isteriz.

Samsung Ekran Değişimi Hakkari

Samsung telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümleri ile ön plana çıkan teknik servisimiz, her zaman orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Bunun yanında ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Bunun ardından ise telefon ekranlarınızda gerekli kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir.

Ayrıca ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez. Bunun nedeni telefon ekranlarınızda sadece görüntü birimi üzerinde işlem yapılmasıdır. Ekran değişimleri sonrasında ise yeni ekranlarınız çeşitli testlere tabi tutulur ve buna göre ekranlarınızda herhangi bir sorun yoksa sizlerin de onayı alınarak teslimat yapılır.

Xiaomi Ekran Değişimi Hakkari

Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Telefon ekranlarınızda oluşan kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi sorunları garantili ekran değişimi Hakkari ile kısa zaman içerisinde çözüme ulaştırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Teknik servisimizde Xiaomi telefonların ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Bu sayede telefon ekranlarınızda iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir ve bunun yanında ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi problemler meydana gelmez.

Huawei Ekran Değişimi Hakkari

Huawei telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümler sunan teknik servisimiz, aynı zamanda orijinale en yakın Huawei ekranlar ile değişim yapar. Bunun yanında servisimizde ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda bulunan video, fotoğraf, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez.

Teknik servisimizde ekran değişimleri oldukça uygun fiyat aralıkları ile sizlere sunulur. Sektör bünyesinde en ucuz ekran değişimi hizmeti veren firmalardan biri olan servisimiz, kaliteden ödün vermeden çalışmalarını yapar. Sizler de kaliteli bir hizmetin yanı sıra uygun fiyatlı çözümler arıyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere uzman bir ekip ile yardımcı olalım.

 

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Şehmus Dinçer
Şehmus Dinçer
4 yıl önce

Öncelikle firmayı arayıp fiyat bilgisi istedim Huawei mate 20 lite ekran değişimi için ne yapmam gerektiğini öğrenmek istedim beni bilgilendir dikten sonra ücretsiz kargo ile telefonu gönderdim telefon ellerine geçer geçmez beni görüntülü arayıp Huawei mate 20 lite ekran değişimi başarılı bir şekilde yapıp tekrar ücretsiz bir şekilde kargoya verip bana gönderdikleri için kendilerine minnettarım herkese tavsiye ederim