Yazan:admin / BlogBlog / / 0 Yorum

Giresun Ekran Değişimi

Giresun ekran değişimi hizmetleri siz müşterileri için konusunda uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile sizlere yardımcı olur. Servisimizde ekran değişimleri için daima orijinale en yakın ekranlar kullanılır ve bunun yanında son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapılır. Ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Teknik servisimizde ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Ayrıca tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir.
  • Değişim sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgiler hiçbir şekilde silinmez.
  • Bunların yanı sıra değişim hizmetleri garanti kapsamında sizlere sunulur.
  • Değişim esnasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde yapılır.

Giresun ekran değişimi siz müşterileri için kargo yoluyla da ekran değişimi hizmetleri verir. Sizler de telefonlarınızı kargo ile bizlere gönderebilir ve uzman ekibimiz tarafından yapılan ekran değişimi sonrasında tekrar kargo ile teslim alabilirsiniz. Servisimizde kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanır. Bunların yanı sıra firmamızda her zaman garanti kapsamında hizmet verilir. Sizler de telefon ekranlarınızda oluşan kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiği arızaları için Giresun garantili ekran değişimi hizmetleri ile hızlı sonuçlar alabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile telefon ekranlarınızı gönül rahatlığı ile değiştirebilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Giresun

iPhone ekran değişimi ihtiyaçlarınız için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere alanında uzman ve deneyimli çalışanlarımız ile kaliteli bir işçilik sunalım. Teknik servisimizde tüm iPhone ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır. Bunun yanında değişim sırasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Ekran değişimlerini garanti kapsamında gerçekleştiren teknik servisimiz, siz müşterileri için her zaman hızlı ve güvenilir çözümler ortaya koyar. Sizler de iPhone telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunları Giresun garantili ekran değişimi hizmetleri ile kısa sürede çözüme ulaştırabilir ve servisimizden en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Giresun

Samsung akıllı telefonların ekran değişimlerinde orijinale en yakın ekranlar kullanan teknik servisimiz, sizlere alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile hizmet verir. Tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. Bunun yanında ekran değişimleri esnasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Teknik servisimizde yapılan ekran değişimleri sonrasında bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Bunun yanında ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Bunun ardından telefonlarınızda yeni ekranlar kontrol edilir ve sizlerin de onayı alındıktan sonra telefonlarınız teslim edilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Giresun

Xiaomi ekran değişimi hizmetlerinde garanti kapsamında ekran değişimi yapan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunları garantili ekran değişimi Giresun ile kısa zaman içerisinde ortadan kaldırabilir ve bunun yanında servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili ekran değişimi hizmetlerine ortak olabilirsiniz.

Servisimizde Xiaomi ekran değişimleri aynı zamanda orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında ekran değişimi sonrasında yeni ekranlarınız çeşitli testlerle kontrol edilir. Yapılan testler sonucunda ekranınızda herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerden de onay alınarak telefonlarınız teslim edilir. Ekran değişimi sonrasında mutlaka sizlerin de telefon ekranlarınızı kontrol etmenize izin verilir.

Huawei Ekran Değişimi Giresun

Huawei ekran değişimi hizmetleri ile sizlere alanında uzman ve deneyimli çalışanları ile hizmet veren teknik servisimiz, orijinale en yakın ekranlar ile sizlere yardımcı olur. Bunun yanında teknik servisimizde ekran değişimleri oldukça uygun fiyat aralıkları ile kaliteden ödün vermeden yapılır. Ayrıca değişim esnasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Bunların yanı sıra teknik servisimizde ön cam değişimi değil, aynı zamanda panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede telefon ekranlarınızda bulunan iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir. Ayrıca panelli ekran değişimleri ile daha sonradan telefon ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments