Yazan:admin / BlogBlog / 0 Yorum

General Mobile GM 20 Pro Ekran Değişimi

General mobile ekran kırılması sonucu GM 20 Pro ekran değişimi ihitiyacınız varsa alanında uzman Android cihazlarda profesyonel ekibimiz tarafından ekran onarım işlemini gerçekleştirebiliriz. Değişim ve onarım işlemlerimiz ortalama olarak 30 – 40 dakika civarında sürmektedir. Onarım işlemlerini de göz önünde gerçekleştirmekteyiz yani sizde birebir onarım işlemlerini izliyor olacaksınız.

General Mobile Gm 20 Pro Ekran Değişimi Nasıl Yapılıyor ?

General mobile ekran değişimi işlemini cihazınızda ekran kırılması durumunda GM teknik servis uzmanı arkadaşımız tarafından 40 dakika içinde yapılmaktadır. Şeffaf bir şekilde hizmet verdiğimiz firmamızda hiç bir şekilde kör nokta bulunmayıp her yer 7/24 güvenlik kamerası ile izlenmektedir.

Hangi Durumlarda  Gm 20 Pro Ekran Değişimi Yapıyoruz?

General mobile gm 20 pro ekran değişimi hangi durumlarda yapılması gerekiyor diye merak ediyorsanız ;

  • Ekranın yüzeyinde çatlaklar oluşması
  • Telefondaki görüntünün kısmi veya tamamen bozuk olması
  • Ekranda sarı lekelerin oluşması
  • Ekranda beyaz noktaların oluşması
  • Görüntüyü engelleyecek şekilde lekelerin oluşması

Casper Şarj Soketi Değişimi

gibi durumlarda cep telefonunuzun ekran değişimi için teknik servisimize uğrayabilirsiniz. Ekran değişimi işlemi sonrası ekranınızı yukarıda yazdığımız sorunlardan kurtulmuş bir şekilde görebileceksiniz. Telefonunuzun sorununun ekrandan mı yada başka bir şeyden mi olduğunu bilmiyorsanız teknik servisimizde ücretsiz arıza tespiti hizmetimiz mevcuttur. Sorunun ekranndan kaynaklanması kesinleşirse ekran değişimi işlemi gerçekleşmektedir.

GM 20 Pro Ekran Değişimi Ne Kadar Sürüyor ?

Cep telefonu onarım servisimizide alanında uzman teknik servis ekip arkadaşlarımız tarafından 30 40 dakika içinde cihazınızı kırık, çatlak, görüntüsü olmayan halinden eskisi kadar iyi bir hale getirilemektedir. İşlemler süresince cihazınızın başında bekleyip tüm işlemleri de canlı bir şekilde izleme şansına sahipsiniz. Göz önünde Gm 20 pro ekran değişimi sayesinde cihazınızın başına hangi işlemlerin geldiğini görebilir işlemler sırasında soru sorabilirsiniz.

Gm 20 Pro Ekran Değişiminde Verilerim Silinir mi ?

General mobile 20 pro ekran değişimi sırasında hiç bir veriniz kaybolmaz, silinmez. Cihazınızda oluşan ekran kırılmasıdan önce kayıtlı bulunan tüm verilere tekrardan ulaşabileceksiniz. Hiç bir veriniz kaybolmaz silinmez. İşlemleri zaten yanında yaptığımız için yapacağımız tüm işlemleri birebir göreceksiniz. KVKK gereği cihazı sıfırlayan firmalar gibi kesinlikle sıfırlama işlemi yapmıyoruz. KVKK’yı en çok önemseyen firmaların başında gelerek cihazı sıfırlama yerine göz önünde yanınızda yaptığımız için verilerinizin silinmeyeceği gibi güvenliği de sağlanacaktır.

General Mobile Gm 20 Pro Ön Cam Değişimi Yapıyor Muyuz?

Cep telefonunuzun ön camında çatlak mevcut ve sadece ön cam değişimi yaptırmak istiyorsanız kesinlikle ön cam değişimi yaptırmayın. Ön cam değişiminde oluşan uygun fiyat için tavsiyeler artıyor. Fiyat uygun olduğu için cazip gelmesinin altında aslında nasıl sorunlar olduğunu ele aldık. General Mobile GM 20 Pro Ön Cam değişimi işlemini kesinlikle yapmıyoruz ve tavsiye etmiyoruz. Ön cam değişimi sırasında ekranı ve camı bir birinden ayrımak için kullanılan yüksek ısı sonrasında ise kullanılan kimyasal yapıştırıcı yüzünden kısa bir süre sonra ekranda sarı lekeler, beyaz noktalar oluşmaktadır. Bu lekeler yüzünden kısa süre sonra tekrardan komple ekran değişimi yaptırmanız gerekecektir. Bu yüzden kesinlikle ön cam değişimi yapmamanız gerekiyor.

Neden Kadıköy Cep Dünyası?

Kadıköy Cep Dünyası alanında uzman teknisyen arkadaşları ile 20 yıldır Kadıköy’de hizmet veren tecrübeli profesyonel bir firmadır. Yaptırdığınız işlemler sonrasında karşınızda bir muhattap bulabileceğiniz kaliteli iş yapan teknik servistir. Maalesef ki bazı teknik servisler yüzünden telefon tamir servislerine güvensizlik oluşmaktadır. İşlemleri göz önünde yapması sayesinde oluşan bu ön yargıyı kırıp yerine güvenli bir onarım hizmeti sunmaktayız. Hizmetleri de profesyonel bir ekipten aldığınız için sonrasında bir sıkıntı yaşama şansınız en aza indirgenmektedir.

Kargo ve Kurye İle Gönderim

Oturduğunuz yerin servisimizden uzak olması veya şehir dışında olmanız durumunda kargo ve kurye hizmetimiz yardımınıza koşuyor. Ücretsiz kargo hizmetimizden ve kurye hizmetimizde, servisimize geldiğiniz gibi güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Peki nasıl sağlıyoruz bunu. Kurye veya kargo ile gönderim yaptığınız zaman cihazın bize ulaştığı andan paketlenip gönderim aşamasına kadar olan kısımı isterseniz görüntülü arama ile isterseniz de video kaydı ile size ulaştırabiliyoruz. Bu sayede ister servisimize gelin ister gönderin her türlü onarım işleminde güvenli tamir hizmeti sunmaktayız.

General Mobile Ekran Değişimi Videosu

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments