General Mobile Batarya Değişimi
Yazan:admin / Blog / 0 Yorum

General Mobile Batarya Değişimi

Kadıköy Cep Dünyası servisi olarak insanların kullanmak için sıklıkla tercih ettiği General Mobile cep telefonları için GM Batarya Değişimi hizmet veriyoruz. Bu markanın tüm modelleri için batarya değişimi yapıyor ve bu değişimler sayesinde telefonun kullanım kalitesinin artmasını sağlıyoruz.

Servisimiz haftanın tüm günlerinde hizmet veriyor. Hafta içi 08.00-23.00 hafta sonu ise 09.00-22.00 saatleri arasında çalışıyoruz. Batarya değişimlerinde Google Haritalar’da rakiplerimizin önüne geçtiğimiz olumlu yorum sayılarımızın verdiği şevkle kaliteli hizmetimizi yıl boyunca vermeye devam ediyoruz.

General Mobile Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

Servisimizde General Mobile batarya değişimi alanında uzman ekibimizle yapılır. Bataryanın değişiminde insanların bilgilerim kopyalanır mı, dosyalarım silinir mi ve telefonumdaki parçalar sahte parçalarla değişir mi? Şeklindeki soruları ortadan kaldıracak şekilde hizmet verilir. Bu soruların ortadan kalkması için bataryanın değişimi General Mobile sahiplerinin yanında gerçekleştirilir. Diğer yandan da değişim anı 24 saat boyunca aralıksız kayıt yapan kameralarımızla kayda alınır.

Bataryanın değiştirilmesi ise telefonun açılması ve bataryanın çıkarılması için doğru ekipmanlardan yararlanarak yapılır. Bu sayede telefon bataryanın çıkarılması sırasında çizilme, kırılma veya çatlama gibi sorunlarla karşılaşmaz. Bataryanın yenisiyle değiştirilmesi sonrasında da doğru bir şekilde kapatılır. Müşterimiz telefonunun çalıştığından emin olduktan sonra da telefon kendisine teslim edilir ve ödemesi alınır. Değiştirilen bataryalar 6 ay garantili olarak kullanılabilir. Ayrıca uzman ekibimizle doğru değişim yaptığımız işlem garantimiz de vardır.

General Mobile Batarya Değişimi Ne Zaman Yapılmalıdır?

General Mobile telefonlarda dahil olmak üzere akıllı telefonların bataryalarının 3 yıla kadar kullanılması mümkündür. Ancak telefonun sürekli kullanılması bataryanın daha kısa sürede değişmesinin gerektiğini ortaya koyar. Değişme ihtiyacı olan bir bataryanın akıllı telefon sahiplerince anlaşılması mümkündür.

General Mobile telefon modellerinde görülen şu sorunlar bataryanın değişmesi gerektiğini ortaya koyar;

  • Telefonun çok fazla ısınması
  • Şarjın çabuk tükenmesi
  • Telefonun yavaşlaması ve işlem yapılamaması
  • Bataryanın şişmesi
  • Telefonun durduk yere kapanması
  • Şarj edilememesi

Telefonunuzda bu sorunlar bulunuyorsa Kadıköy Cep Dünyası farkıyla eski bataryanızı yenisiyle değiştirebilirsiniz. Bu sorunlardan kurtularak telefonunuzu daha verimli kullanmaya başlayabilirsiniz.

General Mobile Batarya Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

General Mobile batarya değişim fiyatlarında model önemli bir unsurdur. Çünkü telefonların yeni model olması yeni bataryaların fiyatının da yüksek olmasına neden olur. Bu durumda bataryanın fiyatına bağlı olarak değişim işleminde de fiyat yükselişi görülebilir. Ancak servisimiz tarafından gerçekleştirilen değişimlerde müşteri memnuniyeti esası vardır ve piyasaya uygun olarak değişim tarifesi uygulanır.

Yapılacak değişim öncesi fiyat bilgisi verildiği için sürpriz yaşanmaz. General mobile batarya değişimi fiyatı için güncel bilgileri servisimize geldiğinizde veya telefonla servisimize ulaşarak öğrenebilirsiniz. Fiyatlar için 0216 338 37 72 numaramızı kullanabilirsiniz.

Batarya Değişim İşlemleri Ne Kadar Sürede Yapılıyor?

Telefon servisi ekibimizin batarya değişiminde deneyim sahibi olması nedeniyle batarya değişim işlemlerimiz uzun sürmez. Bataryası değişecek telefon sayısının yoğun olmaması durumunda değişim telefonun teslim edilmesi itibariyle 30-45 dakika aralığında gerçekleştirilir. Doğru hamleyle telefon açılır ve eski batarya çıkarılarak yerine yenisi takılır. Servisimizde 45 dakika kadar bekleyerek hazır telefonunuzu teslim alabilirsiniz.

Servisimizin yoğun olması durumunda işlemin biraz daha uzun olabileceği sizlere bildirilir. Beklemeyi onaylamanız durumunda da değişim işlemine başlanır. Alanında uzman personelimiz yoğunluğun bulunması durumlarında da olabilecek en hızlı şekilde değişimi gerçekleştirir.

Batarya Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir Mi?

Batarya değişimi yaptıracak kişilerin en fazla korktukları konular arasında bilgilerin silinmesi yer alır. Bu konuda tereddüt etmenize gerek kalmaz çünkü servisimiz batarya değişimini telefondaki verilere zarar vermeden yapar. Dolayısıyla da telefonda bulunan hiçbir bilgi silinmez.

Batarya Değişimi İle İlgili Merak Edilen Sorular

Değiştirilen Bataryanın Garantisi Var Mıdır?

Batarya değişim hizmetimiz garantili hizmettir ve değiştirdiğimiz tüm bataryaların 6 ay garantisi vardır.

General Mobile Batarya Değişimleri Kaç Saatte Yapılır?

General Mobile batarya değişimleri 30-45 dakika gibi kısa süreler içerisinde gerçekleştirilir. Değişim için servisimizde uzun saatler bekleme yapmanıza gerek kalmaz.

Batarya Değişimi Gerçekleştiren Personelleriniz Deneyimli Mi?

Batarya değişimi işlemlerimizin tamamı deneyimli personellerimiz tarafından gerçekleştirilir. Personelimiz markaya ait telefonların her özelliğini bildiklerinden telefonu doğru şekilde açarak bataryanın değişmesini sağlarlar. Değişim sonrasında da aynı şekilde telefonu kapatarak çalışır hale getirirler.

Telefonumun Bataryası Değiştirilirken İzlemem Mümkün Mü?

General Mobile telefonunuzun bataryası servis elemanlarımız tarafından değiştirilirken izlemeniz mümkündür. Çünkü değişim işleminin yapılması için hazırladığımız farklı bir oda veya gizli bölme yoktur.

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments