Gaziantep Ekran Değişimi

Gaziantep ekran değişimi hizmetleri ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunları kısa zaman içerisinde çözebilir ve yepyeni ekranlara sahip olabilirsiniz. Orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapılan firmamızda, tüm ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ile gerçekleştirilir. Teknik servisimizde genel olarak bir ekran değişimi;

  • Sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında yapılır.
  • Bunun yanında ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimleri parça ve işçilik garantisi altında yapılır.
  • Ayrıca ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla zarar görmez.
  • Değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Gaziantep ekran değişimi ile aynı zamanda hızlı ve güvenilir bir hizmet almanız mümkündür. Çünkü servisimizde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında yapılır. Gaziantep garantili ekran değişimi hizmetlerimiz kapsamında sizler de en az 6 ay parça ve işçilik garantisi altında değişim hizmetleri alabilirsiniz. Bunların yanı sıra servisimizde kargo ile ekran değişimleri de yapılır. Telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve bunun ardından kısa süre içerisinde ekran değişimi yapılan telefonlarınızı yine kargo ile teslim alabilirsiniz. Ayrıca kargo ile ekran değişimlerinde kargo ücretleri tamamen firmamız tarafından karşılanır ve sizlere ek maliyetler çıkarılmaz.

iPhone Ekran Değişimi Gaziantep

iPhone ekran değişimi hizmetlerinde sektörün önde gelen isimleri arasında yer alan firmamız, siz müşterileri için her zaman orijinale en yakın iPhone ekranlar ile hizmet verir. Bunun yanında servisimizde tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. Ayrıca ekran değişimi sırasında telefonlarınızda yapılan tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Teknik servisimizde ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Bunların yanı sıra ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir zaman içerisinde yapılır. Değişim sonrasında ise gerekli kontroller yapıldıktan sonra sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Samsung Ekran Değişimi Gaziantep

Samsung telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresi olan firmamız, sizlere her zaman garanti kapsamında hizmetler sunar. Sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunlara Gaziantep garantili ekran değişimi sayesinde en az 6 ay parça ve işçilik garantisi altında çözümler bulabilirsiniz. Ayrıca ekran değişimi sonrasında ise ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için de servisimize gelerek ücretsiz destek alabilirsiniz.

Samsung telefonların ekran değişimleri her zaman alanında uzman ve deneyimli çalışanlar ile yapılır. Bunun yanında ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez. Ekran değişimi yapılmasının ardından yeni ekranlarınız çeşitli testlerle kontrol edilir ve bunun ardından sizlerin de onayı alınarak teslimat gerçekleştirilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Gaziantep

Xiaomi akıllı telefonların ekran değişimi hizmetlerinde konusunda uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile hizmet veren servisimiz, tüm ekran değişimlerinde orijinale en yakın Xiaomi ekranlar kullanır. Bu sayede telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler ilk gün ki performansına geri döner. Ayrıca ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Servisimizde ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede telefon ekranlarınızdaki iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir. Bunun ardından ise telefon ekranlarınızda ilerleyen zamanlarda sarı leke ya da beyaz nokta gibi istenmedik ekran sorunları meydana gelmez.

Hauwei Ekran Değişimi Gaziantep

Huawei ekran değişimlerinde sizlere hızlı ve güvenilir çözümler ile yardımcı olan teknik servisimiz, siz müşterileri için garantili hizmetler sunar. Telefon ekranlarınızda oluşan kırık, çizik ya da çatlak gibi sorunları garantili ekran değişimi Gaziantep ile kısa sürede çözüme ulaştırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi hizmetleri alabilirsiniz.

Bunların yanı sıra servisimizde Huawei ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Ekran değişimi sonrasında bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ve zarar görmez. Diğer yandan servisimizde ekran değişimleri oldukça uygun fiyat aralıkları ile sizlere sunulur. Tabi bunun yanında ekran değişimi sırasında kaliteden hiçbir şekilde ödün verilmez.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments