Eskişehir Ekran Değişimi

Eskişehir ekran değişimi hizmetleri ile sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız, aynı zamanda konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile ekran değişimleri yapar. Marka ve model fark etmeksizin tüm telefonlarda orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapan firmamız, bu sayede telefon ekranlarında dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi önemli özelliklerin ilk gün ki performansına geri dönmesini sağlar. Teknik servisimizde ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın kullanılarak yapılır.
  • Bunun yanında ekran değişimi sonrasında bilgileriniz silinmez.
  • Ekran değişimler parça ve işçilik garantisi altında yapılır.
  • Ayrıca ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Değişim esnasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Eskişehir ekran değişimi ile aynı zamanda telefonlarınızı kargo ile bizlere göndererek değişim hizmeti almanız mümkündür. Göndermiş olduğunuz telefonlarınız servisimize ulaşmasının ardından kısa sürede ekran değişimleri yapılır ve ardından tekrar kargo ile sizlere geri gönderilir. Bunun yanında kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri firmamıza aittir. Bunların yanı sıra servisimizde ekran değişimleri garanti kapsamında yapılır. Sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için Eskişehir garantili ekran değişimi ile hızlı çözümler elde edebilir ve aynı zamanda en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Eskişehir

iPhone ekran değişimleri için sizler de daha fazla zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçebilir ve sizlere alanında uzman bir ekiple yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz. Teknik servisimizde iPhone ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır. Bunun yanında ekran değişimi esnasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Servisimizde tüm iPhone telefonların ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. Bu şekilde cihazlarınız için en uygun ortam oluşturulmuş olur. Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefon ekranlarınız yapılan çeşitli testler ile kontrol edilir ve bunun ardından teslimat gerçekleştirilir.

Samsung Ekran Değişimi Eskişehir

Samsung telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümleri ile sizlere hizmet veren firmamız, her zaman orijinale en yakın Samsung ekranlar ile ekran değişimi yapar. Bunun yanında ekran değişimi için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır. Ekran değişimi sonrasında bilgileriniz silinmez ve tüm işlemler sizlerin gözü önünde yapılır.

Ayrıca teknik servisimizde tüm ekran değişimleri garantili olarak sizlere sunulur. Telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiği arızaları için Eskişehir garantili ekran değişimi ile istenen sonuçlara ulaşabilir ve bunun yanında servisimizden en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Eskişehir

Xiaomi ekran değişimi ihtiyaçlarında sizler de bizleri tercih edin ve telefon ekranlarınızda oluşan sorunlara hızlı ve kaliteli çözümler getirin. Servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede telefon ekranlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi istenmedik sorunlar oluşmaz.

Diğer yandan teknik servisimizde ekran değişimleri için her zaman orijinale en yakın Xiaomi ekranlar kullanılır. Ayrıca ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Bunun ardından telefon ekranlarınızda gerekli kontroller gerçekleştirilir ve sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Huawei Ekran Değişimi Eskişehir

Huawei ekran değişimlerinde garantili hizmetlerin en doğru adresi olan firmamız, tüm ekran değişimlerini garanti kapsamında gerçekleştirir. Sizler de Huawei telefonlarınızın ekranlarında meydana gelen sorunlara garantili ekran değişimi Eskişehir ile hızlı ve kaliteli çözümler bulabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi altında ekran sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Teknik servisimizde ekran değişimleri kaliteli bir işçilik ortaya konarak yapılır. Değişim sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da kaybolmaz. Bunun yanında oldukça uygun fiyat aralıkları ile sizlere yardımcı olan firmamız, aynı zamanda kaliteden ödün vermeden ekran değişimi yapar. Sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ekran değişimi çözümleri için hemen servisimiz ile iletişime geçin ve sizlere uzman ekibimiz ile profesyonel çözümler sunalım.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments