Yazan:admin / BlogBlog / / 0 Yorum

Erzurum Ekran Değişimi

Erzurum ekran değişimi ihtiyaçlarınız için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere konusunda uzman ve deneyimli teknisyenlerimiz ile yardımcı olalım. Son teknoloji ekipmanlar ile ekran değişimi yapılan firmamızda, aynı zamanda orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Bunun yanında ekran değişimleri her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında gerçekleştirilir. Teknik servisimizde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızdaki bilgiler asla silinmez.
  • Ayrıca değişim hizmetlerinde parça ve işçilik garantisi sunulur.
  • Ekran değişimi sırasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde yapılır.

Erzurum ekran değişimi hizmetleri ile cep telefonlarınızı kargo ile bizlere yollayabilir ve bu şekilde de ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz. Kargo ile ekran değişimi hizmeti almak için yapmanız gereken sadece telefonlarınızı servisimize göndermek ve bunun ardından ekran değişimi yapılan telefonlarınızı tekrar kargo ile teslim almaktır. Ayrıca kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri tamamen firmamıza aittir. Bunun yanında servisimizde her zaman garanti kapsamında ekran değişimler ile hizmet verilir. Erzurum garantili ekran değişimi hizmetleri kapsamında sizler de telefon ekranlarınızda oluşan tüm sorunları en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ortadan kaldırabilir ve güvenilir bir ekran değişimi hizmetine ortak olabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Erzurum

iPhone telefonların ekran değişimlerinde alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile sizlere yardımcı olan servisimiz, değişim sırasında orijinale en yakın iPhone ekranlar kullanılır. Böylece telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi önemli özelliklerin her biri eski performansına geri döner.

Bunların yanı sıra garanti kapsamında hizmet veren firmamız, ekran değişimlerinde hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de Erzurum garantili ekran değişimi hizmetleri ile telefonlarınızda yaşadığınız ekran sorunları için en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz. Bunun yanında ekran değişimi sonrasında telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için de servisimize gelerek ücretsiz destek almanız mümkündür.

Samsung Ekran Değişimi Erzurum

Samsung ekran değişimi hizmetleri kapsamında sizlere hızlı ve güvenilir çözümler ile yardımcı olan teknik servisimiz, ekran değişimlerini yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir zaman içerisinde gerçekleştirir. Ekran değişimi sonrasında ise telefon ekranlarınızda gerekli testleri yapar ve bunun ardından telefonlarınızı teslim eder.

Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz. Bunun yanında ekran değişimleri hizmetlerinde ön cam değişimi değil, tam aksine panelli ekran değişimleri yapılır. Panelli ekran değişimleri sayesinde telefon ekranlarınızda hiçbir zaman için sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar oluşmaz.

Xiaomi Ekran Değişimi Erzurum

Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümler öne çıkaran telefon servisimiz, alanında uzman ve deneyimli çalışanları ile hizmet sunar. Bunun yanında teknik servisimizde orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile değişim yapılır. Tüm ekran değişimleri ise steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında gerçekleştirilir.

Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri sonrasında telefon ekranlarınız çeşitli testlere tabi tutulur. Buna göre eğer değişimi yapılan ekranlarınızda herhangi bir sorun yoksa sizlerin de onayı alındıktan sonra telefonlarınız teslim edilir. Bunların yanı sıra teknik servisimizde ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir. Bu sayede sizler de değişim sürecini takip edebilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi Erzurum

Huawei telefonların ekran değişimlerinde her zaman garanti kapsamında hizmet veren firmamız, aynı zamanda sizlere güvence altında bir ekran değişimi alma imkanı sunar. Telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği gibi sorunlara garantili ekran değişimi Erzurum hizmetleri kapsamında en az 6 ay parça ve işçilik garantili olacak şekilde çözüm getirebilirsiniz.

Bunların yanı sıra servisimizde Huawei telefonların ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır. Ekran değişimi sonrasında ise telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez. Ayrıca teknik servisimizde tüm ekran değişimleri oldukça uygun fiyat aralıkları ile yapılır. Sizler de kaliteli bir ekran değişimini uygun fiyat çözümleri ile gerçekleştirmek istiyorsanız, hemen servisimize gelebilir ve sizlere sunduğumuz hizmetleri daha yakından görebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments