Yazan:admin / BlogBlog / / 0 Yorum

Edirne Ekran Değişimi

Edirne ekran değişimi için daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile yardımcı olalım. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar kullanılarak gerçekleştirilir. Bunun yanında son teknoloji ekipmanlar ile ekran değişimleri yapılır. Siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Daima orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Ekran değişimlerinde parça ve işçilik garantisi sunulur.
  • Değişim sonrasında telefonlarınızda bulunan veriler asla silinmez.
  • Her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlem yapılır.
  • Ayrıca değişim sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Edirne ekran değişimi aynı zamanda siz müşterileri için kargo gönderimiyle ekran değişimi hizmetleri sunar. Sizler de telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve kısa sürede değişimi yapılan telefonlarınızı yine kargo ile teslim alabilirsiniz. Servisimizde kargo ile yapılan ekran değişimi ücretleri firmamıza aittir. Bunun yanında servisimizde tüm ekran değişimleri garanti kapsamındadır. Sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunlara Edirne garantili ekran değişimi ile çözüm bulabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi altında değişim hizmetleri alabilirsiniz. Değişim sonrasında ekranlarınızda oluşan sorunlar için de ücretsiz destek sunduğumuzu belirtmek isteriz.

iPhone Ekran Değişimi Edirne

iPhone ekran değişimi ihtiyaçlarınız için sizler de hemen alanında uzman ve deneyimli çalışanları ile hizmet veren teknik servisimize gelin ve sizlere orijinale en yakın iPhone ekranlar ile kaliteli çözümler sunalım. Teknik servisimizde orijinale en yakın iPhone ekranlar ile yapılan değişimler sonrasında ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler eski performansına geri döner.

Diğer yandan ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda bulunan fotoğraf, video, rehber, uygulama ve oyun gibi veriler asla silinmez ya da kaybolmaz. Çünkü uzman ekibimiz telefonlarınızda sadece görüntü birimi üzerinde işlemler gerçekleştirir ve bu sayede telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez.

Samsung Ekran Değişimi Edirne

Samsung ekran değişimi hizmetleri ile siz müşterilerine hızlı ve güvenilir çözümler sunan teknik servisimiz, tüm ekran değişimlerini garanti kapsamında gerçekleştirir. Sizler de telefon ekranlarınızda oluşan sorunlara Edirne garantili ekran değişimi ile kaliteli çözümler elde edebilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantisi altında ekran değişimi yaptırabilirsiniz. Bunun yanında ekran değişimi sonrasında yaşadığınız sorunlar için de servisimizden ücretsiz destek alabilirsiniz.

Samsung ekran değişimlerinde alanında uzman ve tecrübeli çalışanları ile hizmet veren firmamız, sizlere orijinale en yakın Samsung ekranlar ile yardımcı olur. Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgiler asla silinmez. Değişim sonrasında yeni ekranlarınızda çeşitli testler yapılır ve buna göre bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Edirne

Xiaomi ekran değişimi hizmetleri kapsamında sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiği arızalarında hızlı ve kaliteli çözümler elde edebilirsiniz. Servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ve bunun yanında steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.

Bunların yanı sıra ekran değişimlerinde oldukça hızlı bir süreç işler. Sizler de telefon ekranlarınızı yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde değiştirebilir ve gerekli kontrollerin yapılmasının ardından teslim alabilirsiniz. Ayrıca değişim sırasında telefonlarınızda yapılan tüm işlemlerin sizlerin yanında ve gözü önünde yapıldığını da belirtmek isteriz.

Huawei Ekran Değişimi Edirne

Huawei ekran değişimi için sizler de hemen servisimize uğrayın ve sizlere konusunda uzman bir ekiple garantili hizmetler sunalım. Sizler de teknik servisimizde garantili ekran değişimi Edirne ile en az 6 ay parça ve işçilik garantisi altında ekran değişimleri yaptırabilir ve değişim sonrasında telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için de ücretsiz destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Servisimizde Huawei ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında ön cam değişimi değil, panelli ekran değişimleri gerçekleştirilir. Bu sayede telefon ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi problemler oluşmaz. Ayrıca firmamızda tüm ekran değişimleri oldukça uygun fiyat aralıklarıyla ve kaliteden ödün vermeden yapılır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments