Düzce Ekran Değişimi

Düzce ekran değişimi için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve konusunda uzman bir ekip ile hızlı ve güvenilir çözümler elde edin. Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Ayrıca bu ekranlar ile telefonlarınızdaki dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler ilk gün ki performansına geri döner. Servisimizde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Marka ya da model ayırt etmeksizin orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimi ardından telefonlarınızda bulunan veriler hiçbir şekilde silinmez.
  • Bunların yanı sıra ekran değişimleri için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır.
  • Daima parça ve işçilik garantili olarak hizmet verilir.
  • Ekran değişimleri ise tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde yapılır.

Düzce ekran değişimi sayesinde telefonlarınızı kargo ile servisimize göndermeniz ve bu şekilde değişim hizmetleri almanız mümkündür. Servisimize ulaşan telefonlar aynı gün ekran değişimi yapılarak tekrar kargo ile sizlere geri gönderilir. Kargo ücretleri ise tamamen firmamıza aittir. Bunun yanında garanti kapsamında değişim hizmetleri sunan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümler ile sizlere yardımcı olur. Sizler de Düzce garantili ekran değişimi sayesinde ekranlarınızda oluşan sorunları en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Düzce

iPhoen ekran değişimi hizmetleri ile ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunlara hızlı çözümler getiren firmamız, son teknoloji ekipmanlar ve alanında uzman bir ekip ile değişim yapar. Teknik servisimizde iPhone ekran değişimleri için her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Ayrıca değişim esnasında işlemlerin tamamı sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Teknik servisimizde ekran değişimleri için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır. Bunun yanında bilgileriniz asla silinmez ya da zarar görmez. Değişim sonrasında yeni ekranlarınız çeşitli testler ve kontrollere tabi tutulur. Böylece herhangi bir ekran sorunu varsa saptanır. Sorun olmaması halinde sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Samsung Ekran Değişimi Düzce

Samsung garantili ekran değişimi hizmetleri ile sizlere her zaman hızlı ve güvenilir çözümler sunan teknik servisimiz, aynı zamanda tüm ekran değişimlerini garanti kapsamında gerçekleştirir. Sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunları Düzce garantili ekran değişimi sayesinde kısa sürede ortadan kaldırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantili olarak değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Teknik servisimizde ekran değişimleri için her zaman orijinale en yakın Samsung ekranlar kullanılır. Bunun yanında alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile değişimler yapılır. Ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir zaman içerisinde yapılır. Bunun ardından ise ekranlarınızda gerekli testler ve kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Düzce

Xiaomi ekran değişimi konusunda sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler için hemen telefon servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Teknik servisimizde Xiaomi telefonların ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Servisimizde ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Bu sayede ekranlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar oluşmaz. Bunların yanı sıra ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Uzman ekibimiz telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde işlem yapar ve bu nedenle bilgileriniz hiçbir şekilde kaybolmaz ya da silinmez.

Huawei Ekran Değişimi Düzce

Huawei garantili ekran değişimi hizmetleri ile sizlere yardımcı olan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümler ortaya koyar. Sizler de garantili ekran değişimi Düzce ile ekranlarınızda meydana gelen sorunları kısa sürede giderebilir ve servisimizden en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmeti alabilirsiniz.

Huawei telefonların ekran değişimlerinde daima orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapan firmamız, aynı zamanda alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile çalışır. Değişim sonrasında ekranlarınız çeşitli testlerle kontrol edilir ve herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments